• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(770)
  • Działka budowlana 4740 m² Boża Wola

    Bronisławów

    • 680 000 zł cena
    • 4 740 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4740 m² na terenie której obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Na działce doprowadzony prąd. Możliwość...

  • Działka Ursynów znakomita lokalizacja Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 1 600 000 zł cena
    • 8 372 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w wyjątkowym miejscu. Cicha, spokojna okolica, wokół tereny rekreacyjne i bogata infrastruktura sportowa.Miejsce doskonale skomunikowane, a oddanie do użytku Puła...

  • Dla Inwestorów Piaseczno Gołków

    Gołków

    • 18 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka budowlana, dwa kilometry od zjazdu z obwodnicy południowej.Wszystkie media bardzo cicha okolica.Możliwość rozliczenia części - do akceptacji...

  • DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m
    DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m

    Warszawa

    • 1 994 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecamy do sprzedaży działkę przemysłowo - inwestycyjną zlokalizowaną na terenie warszawskiej dzielnicy URSYNÓW w rejonie ulic Krzesanego i Hołubcowej. Działka o łącznej powierzch...

  • Działka na granicy Komorowa i Pęcic
    1 / 5
    Działka na granicy Komorowa i Pęcic

    Pęcice

    • 1 490 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 918m2 na granicy Komorowa i Pęcic. Kształt kwadratu o wymiarach 30 x 30,6, dojazd asfaltowy media - prąd na działce, woda, gaz, kanalizacja w drodze przy działce...

  • Działka budowlana Nadarzyn Kajetany
    1 / 4
    Działka budowlana Nadarzyn Kajetany

    Nadarzyn

    • 3 850 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dla dewelopera lub inwestora indywidualnego. Do sprzedania kompleks 2 działek o łącznej pow. 13380 m2, położonych w miejscowości Kajetany/k. Nadarzyna. Działki można podz...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Targówek, Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 16 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną na Targówku. Przewidywany pum 4000 Kontakt: Linda Twarowska [tel] [email] LINK DO OFERTY: [url]...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Targówek ul. Wierna

    Warszawa » Targówek » ul. Wierna

    • 7 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 2 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę pod zabudowę wielorodzinną na Targówku. Działka z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Kontakt: [email] Tel. [tel] LINK DO OFERTY: [url] ----...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki do zabudowy z widokiem na Ełk

    Siedliska

    • 129 340 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne w Siedliskach obok Ełku.Działki o powierzchni od 1115 do 4025m2 z możliwością przekształcenia pod zabudowę mieszkaniow...

  • Działka Pruszków

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 1 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną w Pruszkowie dzielnica Żbików Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy Działka o powierzchni 799m2, zabudowana budynkiem mie...

  • 1 / 4
    Pęcice Małe - zielona okolica

    Pęcice Małe

    • 722 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 963m2, zlokalizowana w Pęcicach Małych w miejscowości graniczącej z Komorowem. Wszystkie media dostępne w drodze gminnej oddalonej od działki o...

  • Michałowice, Działka w cichej okolicy o pow. 876m2

    Michałowice

    • 999 000 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 1 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 876 m², położona w spokojnej części Michałowic. To wyjątkowe miejsce stanowi enklawę ciszy i spokoju, jednocześnie oferując wygodny dost...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Włochy, Opacz Wielka

    Warszawa » Włochy

    • 15 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 765 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących gruntu pod działalność...

  • działka budowlana warszawa
    1 / 7
    działka budowlana warszawa

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 972 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana ogrodzona zagospodarowana wszystkie media w ulicy.domek letniskowy 35m.do rozbudowy lub wyburzenia blisko puszczy Kampinowskiej, do centrum 15 min.samochodem do m...

  • Działka budowlana 1 379 m2 Otwock-Śródborów

    Otwock

    • 600 000 zł cena
    • 1 379 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki budowlanej w Otwocku już znalazłaś/eś. Śródborów Otwock ul. Narutowicza (woj. mazowieckie) ** Oferta na wyłączność. ** Działka bezpośrednio przy asfaltowej drodz...

  • Dwie działki z prawomocnymi WZ na 4 bliźniaki

    Warszawa

    • 2 558 400 zł cena
    • 2 132 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dwie działki na sprzedaż – 2132 m² – Wawer, Warszawa Idealne działki pod budowę bliźniaków! Zapraszam do składania ofert na zakup dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchn...

  • Ciekawa działka budowlana
    1 / 5
    Ciekawa działka budowlana

    Wólka Kozodawska

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 724 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na granicy Piaseczna, w pełni uzbrojona: dociągnięty gaz, woda i kanalizacja, przy drodze prąd. Wjazd na teren (urządzony) bezpośrednio z asfaltowej głównej drogi...

  • Szlak wielkich jezior nad jeziorem
    Szlak wielkich jezior nad jeziorem

    Warszawa

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze Harsz Działka ma powierzchnię 3002 m2. jest to wydzielona osada z drogami...

  • Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim
    Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odsapię miejsce z pomnikiem w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowiecki

  • Łady: działka 4300 m² z domem, blisko stolicy
    1 / 8
    Łady: działka 4300 m² z domem, blisko stolicy

    Łady

    • 3 010 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka 4300 m² z domem w Ładach, gmina Raszyn! Opis oferty: Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka nr 90 o powierzchni 4300 m² (z domem) w miejscowości Łady, gmina R...