działka na sprzedaż
14 sty 2025

Działka Pruszków

woj. Mazowieckie pow. pruszkowski gm. pruszkowski
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 14 styczeń 2025 23:30
1 100 000 zł 799 m2
1 100 000 zł 799 m2 1 377 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 799 m2
Cena za metr 1 377 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36959082

Opis

Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną w Pruszkowie dzielnica Żbików

Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy

Działka o powierzchni 799m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym do wyburzenia

Teren objęty MPZP

Kontakt:
Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 82066
  • Data aktualizacji: 2025-01-14
  • ID ogłoszenia: K36959082
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Pruszków, cena: od 935 000 do 1 265 000 zł, powierzchnia: od 680 do 919 m2
C
Citymark Biuro nieruchomości · 377 ogłoszeń

Citymark Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika