działka na sprzedaż
6 lut 2025

Dla Inwestorów Piaseczno Gołków

woj. Mazowieckie pow. piaseczyński gm. piaseczyński
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 luty 2025 14:30
18 000 000 zł 40 000 m2
18 000 000 zł 40 000 m2 450 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 40 000 m2
Cena za metr 450 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36988508

Opis

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka budowlana, dwa kilometry od zjazdu z obwodnicy południowej.
Wszystkie media bardzo cicha okolica.
Możliwość rozliczenia części - do akceptacji w barterze inna nieruchomość (dom, apartament, działka).

Idealne pod osiedle ok 30 domów lub 60 bliźniaków lub 100 szeregowców.

Oferta obejmuje zakup całej ziemi bez dzielenia.
Jest to oferta adresowana do potencjalnych inwestorów widzących możliwość korzyści wynikające z oddaniem trasy Puławska a-bis.
Dotarcie do Warszaw w 20 minut bez korków.
Wszystkie dokumenty i pozwolenia są do wglądu.
Zrobiono wstępny plan podziału na poszczególne domy.
Zapraszam do kontaktu !!!

OGÓLNE WARUNKI:
Cena: 1800000 PLN; Powierzchnia działki: 40000; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 450 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 100; Długość działki (mb.): 400; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska;

MEDIA:
Ujęcie wody: Miejska; Prąd: Tak; Gaz: Tak; Rodzaj kanalizacji: Miejska;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-06
  • ID ogłoszenia: K36988508
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Gołków, cena: od 15 300 000 do 20 700 000 zł, powierzchnia: od 34000 do 46000 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 880 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika