• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Dziekanów Polski

(1)
  • Działka Dziekanów Polski ul. Rolnicza

    Dziekanów Polski » ul. Rolnicza

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 439 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z prawomocnym PnB | 9 segmentów | Dziekanów NowyCena: 2 200 000 PLNPowierzchnia: 4 439 m²Adres: ul. Rolnicza, Dziekanów Nowy, gm. ŁomiankiNr działki: 60/8 i 60...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Warszawa Targówek, Zacisze

    Warszawa » Targówek

    • 850 000 zł cena
    • 415 m2 powierzchnia
    • 2 049 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna usługowo-mieszkaniowa na Targówku. Działki idealne pod budowę mieszkaniowo-usługową lub usługową. Warunki zabudowy z 2012 r. przewidują dla zabudo...

  • Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 26 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 1 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż, Warszawa Białołęka. Kompleks działek pod budownictwo usługowe, handlowe lub usługowo wielorodzinne. Działka objęta planem miejscowym. Bardzo duża procento...

  • Działka Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 220 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Plac Defilad - Działka niezabudowana o powierzchni 1379 m2 PEŁNA WŁASNOŚĆ z wpisem właścicieli do Księgi wieczystej Na sprzedaż 1/100 (13,79 m2) udziału we współwłasności- możliwo...

  • Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 4 200 000 zł cena
    • 1 416 m2 powierzchnia
    • 2 967 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ W WILANOWIE Położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, niedaleko siedziby TVN. Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biuro...

  • Działka Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 1 300 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka przemysłowo usługowa 800 m2. Istnieje możliwość powiększenia nieruchomości do 1850 m2 Dojazd drogą asfaltową. kontakt: [email] [tel] LINK DO OFERTY: [url] ----...

  • Działka Warszawa Włochy, Okęcie ul. -----------------------------

    Warszawa » Włochy » ul. Słowackiego

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna przy Al. Krakowskiej. Bardzo dobre położenie, łatwy dojazd komunikacja miejską, blisko do lotniska Okęcie. Na tym terenie nie ma aktualnego planu zagospodaro...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Białołęka, Wiśniewo

    Warszawa » Białołęka

    • 21 000 000 zł cena
    • 87 000 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna działka z miejskim planem zagospodarowania (w studium zagospodarowania - 12.000m2 z frontu przeznaczone jest na usługi, środkowa część działki to teren rekreacyjny, a w częś...

  • Działka Warszawa Wilanów ul. -----------------------------

    Warszawa » Wilanów

    • 1 809 600 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą. Powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 30%,...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła ul. Praskiego Pułku

    Warszawa » Wesoła » ul. Pułku Praskiego

    • 25 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do wynajęcia działkę o pow.ok. 5000m2 zlokalizowaną w Warszawie Dzielnicy Wesoła.Wymiary działki: długość: 50mx szerokość 100m. Działka ogrodzona, starannie zagospodarowa...

  • Działka Michałówek

    Michałówek

    • 399 000 zł cena
    • 10 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż duża piękna działka z prywatnym lasem i terenem pod budowę, tuż przy drodze serwisowej przy A2, po stronie Michałówka. Około 2 tysiące metrów można zabudować, są tu bow...

  • Inwestycyjna w Płochocinie blisko trasy Poznańkiej

    Płochocin

    • 594 180 zł cena
    • 3 301 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka inwestycyjna położona w Płochocinie w odległości 200 metrów od Trasy Poznańskiej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, nieruchomość...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna Płochocin idealna lokalizacja

    Płochocin

    • 1 840 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna ze zjazdem z drogi krajowej nr 92 w miejscowości Płochocin o pow. 8000 m2 i wymiarach 28m x 287m. Istnieje możliwość dokupienia terenów przyległych do działk...

  • Idealna pod inwestycję 10 km A2-S8 Super!

    Płochocin

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 488 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 10484 m2 w Płochocinie Gmina Ożarów Mazowiecki- bezpośrednio przy głównej drodze, 10 km od zjazdu na trasę A2 - S8. Bardzo dobre miejsce pod inwestycje. Media w dr...

  • 1 / 3
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 1 560 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna przy drodze krajowej nr 2 w miejscowości Płochocin o powierzchni 5200 m2. Znakomicie zlokalizowana, niedaleko Warszawy. Istnieje możliwość dokupienia działek...

  • 1 / 3
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 1 860 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Płochocinie ze zjazdem z drogi krajowej nr 2 o powierzchni 6200 m2. Istnieje możliwość dokupienia działek obok. W miejscowym planie tereny przeznaczone d...

  • 1 / 3
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości Płochocin o pow. 3000 m2. Działka do połączenia z innymi działkami. Tereny przeznaczone pod inwestycje o wielofunkcyjnym przeznaczeniu. Zapr...

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości Płochocin o pow. 3000 m2. Istnieje możliwość połączenia z innymi działkami. Tereny przeznaczone dla potencjalnych działań inwestycyjnych o wielo...

  • Super lokalizacja, jeszcze lepsza cena mkwadrat.eu

    Sowia Wola Folwarczna

    • 480 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do kupienia teren składający się z dwóch działek położony przy trasie Leszno Nowy Dwór. Ich wymiary to 54,58x100x26,66x73,5m. To wymiary trapezu podstawa 54,58, a przeciwległy bok...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 1 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 998,05 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii od Traktu B...

  • Wawer, działka na sprzedaz
    Wawer, działka na sprzedaz

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DLA INWESTORA Przedmiotem sprzedaży są działki położone obok siebie o łączniej powierzchni 3173 m2 ( 2100m2, 1173m2) . Działki położone wśród domów jednorodzinnych i wi...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka

    Warszawa

    • 3 990 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej 8600 m 2 Augustówka. Tereny w trakcie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi ,oświatę , r...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • Działka 1900 m2 na poczekanie
    1 / 8
    Działka 1900 m2 na poczekanie

    Warszawa

    • 250 000 zł cena
    • 1 883 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren nie objęty MPZP, podzielony na działki po około 2000 m2 każda. Proponujemy jedną z nich, na dzień dzisiejszy las bez prawa do zabudowy- inwestycja przyszłościowa. Dla osoby n...

  • Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska

    Pogroszew

    • 1 620 000 zł cena
    • 11 913 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej powierzchni 11,913 m² (1,19 ha), położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Ożarów Mazowiecki, z doskonałym dojazdem do Warsz...

  • Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka

    Warszawa

    • 22 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 2 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania prezentuję działkę o powierzchni 10600 m2 położona w Warszawie w dzielnicy Mokotów . Dla omawianej nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Działka w zielonym Wawrze
    1 / 6
    Działka w zielonym Wawrze

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1075m2, położona w prestiżowej i zielonej części Warszawy – Wawer. Nieruchomość ma regularny prostokątny kształt, o wymiarach...

  • Idealna pod inwestycję 10 km A2-S8 Super!

    Płochocin

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 488 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka
    Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka

    Jabłonna

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 3450m2, o szerokości 36m w kształcie prostokąta z lekko ściętym jednym rogiem. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek 1500m2 i 1950m2 W MPZP gminy J...

  • Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa
    Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa

    Skierdy

    • 6 100 000 zł cena
    • 71 000 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki o łącznej powierzchni około 70 000 m², mają przeznaczenie sportowo-usługowe (oznaczone m.in. symbolem 2.US/UT w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego). Te grun...