• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pogroszew

(3)
  • Przestronny i funkcjonalny dom pow. 164m², 5 pokoi

    Pogroszew

    • 1 390 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 164,17 m² (z kotłownią i garażem w bryle budynku), działka pod połową bluźniaka to aż 475 m². To propozycja dla osób...

  • Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska

    Pogroszew

    • 1 620 000 zł cena
    • 11 913 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej powierzchni 11,913 m² (1,19 ha), położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Ożarów Mazowiecki, z doskonałym dojazdem do Warsz...

  • Dom na sprzedaż (woj. mazowieckie). Pogroszew, 1 490 000 PLN, 163,52 m2
    Dom na sprzedaż (woj. mazowieckie). Pogroszew, 1 490 000 PLN, 163...

    Pogroszew

    • 1 490 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej163,52 m2na działce o powierzchni 632 m2, zlokalizowany w Pogroszewie. Nieruchomość położona nakameralnym i bezpie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Płochocin ul. Poznańska

    Płochocin » ul. Poznańska

    • 3 700 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 328 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania działka usługowo - inwestycyjna o pow. 11 200 m2 znajdująca się w Płochocinie przy ul. Stołecznej.~~Teren objęty jest MPZP, niewielka powierzchnia działki od ul. Stoł...

  • Segment dla rodziny
    1 / 4
    Segment dla rodziny

    Kaputy

    • 1 184 472 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Michałówek

    Michałówek

    • 399 000 zł cena
    • 10 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż duża piękna działka z prywatnym lasem i terenem pod budowę, tuż przy drodze serwisowej przy A2, po stronie Michałówka. Około 2 tysiące metrów można zabudować, są tu bow...

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 3 590 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 795 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PPIG z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej pod budownictwo wielorodzinne lub usługowe Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję bud...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod wymarzony dom

    Wyględy

    • 425 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 427 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Wyględy, zaledwie 16 km od stacji metra Bemowo. Powierzchnia działki wynosi 997 m².Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji...

  • Działka inwestycyjna w dogodnej lokalizacji

    Koprki » ul. Poznańska

    • 4 200 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w bardzo dogodnej lokalizacji, w okolicach Ożarowa Mazowieckiego, przy jednej z głównych ulic o powierzchni około 8400 m2 z wjazdem bezpośrednio z głównej drogi.Pr...

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości Płochocin o pow. 3000 m2. Istnieje możliwość połączenia z innymi działkami. Tereny przeznaczone dla potencjalnych działań inwestycyjnych o wielo...

  • Działka 6450 m2 z domem i halą.

    Ołtarzew

    • 2 500 000 zł cena
    • 6 433 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka 6 433 mkw., 3 km od autostrady A2 Ożarów Mazowiecki obok Warszawa (pierwszy bezpłatny wjazd na obwodnicę Warszawy, węzeł Pruszków, zjazd na Borzęcin- droga 71...

  • Piękny dom w stylu francuskim

    Płochocin

    • 2 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 11 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom w stylu francuskim dwu poziomowy o powierzchni 220 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1550 m2. Parter to korytarz - wejście, gabinet 21 m2, salon z jadalnią i otwa...

  • 1 / 2
    Działka przemysłowa w dobrej lokalizacji

    Płochocin

    • 5 160 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Znakomite położenie przy starej trasie na Poznań.Teren objęty MPZP.Szerokość 45 m długość 270 m.Szybki dojazd do Warszawy i sąsiednich miejscowości.Polecam i zapraszam po więcej sz...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21420 m2 położona blisko centrum Pruszkowa i zjazdu na A2. Świetne połączenie z Warszawą - dojazd do centrum w kilkanaście minut.Teren objęty MPZP, wydane zezwolenie na bud...

  • Działka 7815m2 MN Wyględy
    Działka 7815m2 MN Wyględy

    Wyględy

    • 2 660 000 zł cena
    • 7 815 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 7815 m², położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w regionie - Wyględy, gm. Leszno...

  • Urokliwa działka blisko stacji PKP !!!

    Płochocin

    • 279 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Wolicy gmina Ożarów Mazowiecki.Dużą zaletą nieruchomości...

  • Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki
    1 / 2
    Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki

    Gołaszew

    • 3 220 000 zł cena
    • 46 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży - grunt rolny 4,6 ha Przedmiotem sprzedaży jest grunt rolny o powierzchni 4,6 ha, stanowiący atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze rolnictwa. Działka ma k...

  • Działka 4000m2 pod MN Wyględy
    1 / 3
    Działka 4000m2 pod MN Wyględy

    Wyględy

    • 1 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI 4000 m² Wyględy, gmina Leszno - idealna dla inwestorów, deweloperów i osób prywatnych! Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 4000 m²,...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• ⭐⭐⭐⭐ Pod INWESTYCJĘ, 8369 m2, pod Kampinosem ⭐⭐⭐⭐

    Wyględy

    • 2 761 770 zł cena
    • 8 369 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjny teren składający się z 6 wydzielonych działek budowlanych o łącznej powierzchni 7006 m2 oraz wydzielonej drogi wewnętrznej, 1363 m2.Poszczególne działki ma...

  • 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w więks...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska

    Płochocin

    • 8 677 200 zł cena
    • 14 462 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 14 462 m2 zlokalizowana w Płochocinie przy ul. Poznańskiej. Dobry dojazd do trasy S8, A2. Działka w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary: 5...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 8 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • Idealna pod inwestycję 10 km A2-S8 Super!

    Płochocin

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 488 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 10484 m2 w Płochocinie Gmina Ożarów Mazowiecki- bezpośrednio przy głównej drodze, 10 km od zjazdu na trasę A2 - S8. Bardzo dobre miejsce pod inwestycje. Media w dr...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Wynajmę lokal 30 m
    Wynajmę lokal 30 m

    Wyględy

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal 30 m z oddzielnym wejściem. 2 pomieszczenia 18 i 12 M2. Możliwosc zmian adaptacyjnych pod wymagania najemcy także gastronomia. Cena plus VAT. Cena do negocjacji.

  • 1 / 3
    Płochocin działka 1218 m² spokojna okolica

    Płochocin

    • 577 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1218 m², położona w miejscowości Płochocin (gm. Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni)Działka znajduje się w spokojnej, rozwijaj...