działka na sprzedaż
6 lut 2025

Działka Płochocin

woj. Mazowieckie pow. warszawski zachodni gm. warszawski zachodni
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 luty 2025 14:50
900 000 zł 3 000 m2
900 000 zł 3 000 m2 300 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 000 m2
Cena za metr 300 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K36988764

Opis

Działka inwestycyjna w miejscowości Płochocin o pow. 3000 m2. Istnieje możliwość połączenia z innymi działkami. Tereny przeznaczone dla potencjalnych działań inwestycyjnych o wielofunkcyjnym przeznaczeniu.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-06
  • ID ogłoszenia: K36988764
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Płochocin, cena: od 765 000 do 1 035 000 zł, powierzchnia: od 2550 do 3450 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 881 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika