działka na sprzedaż
20 lip 2021

Działka Warszawa Białołęka

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 20 lipiec 2021 16:30
26 000 000 zł 22 000 m2
26 000 000 zł 22 000 m2 1 182 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 22 000 m2
Cena za metr 1 182 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K18364809

Opis

Działka na sprzedaż, Warszawa Białołęka.
Kompleks działek pod budownictwo usługowe, handlowe lub usługowo wielorodzinne.

Działka objęta planem miejscowym. Bardzo duża procentowa powierzchnia zabudowy. Media. Teren z przeznaczeniem wymiennie pod usługi ( szeroki zakres również handel) lub zabudowa mieszkaniowa ( możliwość łączenia funkcji)

Parametry inwestycyjne oferty:powierzchnia 22 000 m2 (2,2ha)media na działce zjazd na działkę działka objęta planem miejscowym powierzchnia zabudowy działki 70%wysokość zabudowy: 3,5 kondygnacje lub 12m przystanki komunikacji miejskiej przy działce
Teren z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, wjazd bezpośrednio z drogi głównej, bliska odległość do centrum handlowego Carrefour Targówek i Factory Annopol .
Docelowo działka w bezpośrednim zasięgu węzła Trasy Mostu Północnego i ulicy Zdziarskiej .

Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego oznacza możliwość realizacji inwestycji od zaraz oraz zakup bez konieczności uzyskania zgody ministerstwa na zakup gruntu.
Działka w otoczeniu innych obiektów inwestycyjnych.

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").