• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Warszawa

(156)
  • Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 1 476 m2 powierzchnia
    • 596 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 4
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 2 739 800 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2884 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wilanów-Powsin. Działka niezabudowana, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu Parku Kultury w Powsinie i Las...

  • Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa
    1 / 5
    Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa

    Warszawa

    • 16 245 600 zł cena
    • 13 538 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej . Teren z potencjałem inwestycyjnym. Nie...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 2
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 5 750 000 zł cena
    • 3 829 m2 powierzchnia
    • 1 502 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3829m2 zlokalizowana na Wilanowie w pobliżu ul. Drewny. Działka leży w terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan...

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 867 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 897 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, piekar...

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, przed...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka dla inwestora Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 6 232 800 zł cena
    • 5 194 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 5071 + 123 mkw (droga wewnętrzna) łącznie 5194 mkw w Wilanowie.Nieruchomość ma kształt prostokątny (ok. 90 x 60 m) i jest położona w drugiej linii zabu...

  • 1 / 3
    Zielony Ursynów - działka 1227 mkw

    Warszawa » Ursynów

    • 1 067 490 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na warszawskim Zielonym Ursynowie. Powierzchnia działki to 1227 m2.Działka kształt kwadrat.Woda na działce, media: gaz, prąd w drodze, kanalizacja w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Pod segmenty Ursynów Okazja Pyry Leśne MPZP Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 3 276 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana na Ursynowie - Pyry Leśne - możliwość zbudowania kilku segmentów lub niskich domów. Zgodnie z MPZP - dla Gminy Ursynów. Teren uzbrojony w media, ga...

  • Działka budowlana Warszawa gm. Włochy Włochy, Borsucza
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Włochy Włochy, Borsucza

    Warszawa

    • 3 604 500 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną  na terenie dynamicznie rozwijającej się części Gminy Włochy, w najbliższym sąsiedztwie Ratusza Włochy, RAKÓW ul. BORSUCZA.. Powie...

  • Teren budowlany nad jeziorem
    1 / 2
    Teren budowlany nad jeziorem

    Warszawa

    • 65 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duży teren nad prywatnym jeziorem blisko morza. Działka budowlana prąd i woda dojazd drogą asfaltową. Dojazd 45 minut do Gdańska i 2, 5 h od Warszawy. Tu można zbudować rezydencję...

  • Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej
    1 / 4
    Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej

    Warszawa

    • 150 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka w otulinie leśnej, nad jeziorem Modzerowskim/Długim, jezioro bardzo atrakcyjne, czyste, o powierzchni pow. 250ha, przy działce 100ha lasów państwowyc...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 618 000 zł cena
    • 2 618 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o pow.2618m2 (o wymiarach ca. 22m x 118m) zlokalizowaną w Warszawie, Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka z możliwością dwóch niezależnych wjazdów, w uli...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 301 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1301m2 (ca.22m x 52m), zlokalizowaną w Wesołej Zielonej. Działka z możliwością dwóch niezależnych wjazdów, w ulicy dostęp...

  • Działka Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Działka Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 950 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka 800m2 o szer.17m w Wilanowie przy ul.Wiertniczej w pobliżu TVN. Działka inwestycyjna budowlana,wszystkie media. Numer oferty: 488/DZ/2010

  • Działka  gm. Nowy Dwór Mazowiecki
    Działka gm. Nowy Dwór Mazowiecki

    Warszawa

    • 8 000 000 zł cena
    • 73 906 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. OPIS Działka ma kształt kwadratu z dwiema odnogami tzn. ma wjazd z dwóch ulic, zarówno od strony...

  • Działka Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa
    Działka Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 1 990 000 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 1 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka inwestycyjna o powierzchni 1268 m2 położona w Warszawie w okolicach ul. Marsa. Działka w kształcie prostokąta szerszym bokiem przylegająca do drogi. W drodze w...

  • Działka budowlana Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum
    1 / 5
    Działka budowlana Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum

    Warszawa

    • 2 165 800 zł cena
    • 3 094 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jest to przepiękna działka usytuowana pomiędzy nowymi ,zadbanymi domami .W ulicy są wszystkie media , komunikacja autobusowa , do SKM jest połączenie również autobusowe .Na terenie...

  • Działka 1523 m2 dla inwestora | Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka » ul. Wałuszewska

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 1 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/1 oraz 13/2 położone w Warszawie przy ulicy Wałuszewskiej 60, dzielnica Białołęka Dworska. PRZEZNACZENIE:- działka nie ma wydanych warunk...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Warszawa

    • 1 100 110 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 1 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana.