• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(840)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 995 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 2 350 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 150 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 050 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 2 000 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 3 950 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 12 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pruszków

    • 1 249 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 6 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jaworowa

    • 1 995 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Zdrojowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Zdrojowa

    • 12 500 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu budynek (1/2 bliźniaka) na cele mieszkalne albo komercyjne (biuro) w W-wie na Mokotowie/Sadybie. Bardzo dobra okolica w sąsiedztwie niska zabudowa mieszkalna w dużej...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment skrajny do wykończenia 10 min samochodem do al. Wilanowskiej Parter: salon 26,1m2, jadalnia 17.4m2, wc 2,2m2, hall 7,6m2, kuchnia 8.6m2, sień 3,0m2, kotłownia 6,1m2, garaż...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment środkowy do wykończenia Parter: salon 35,5m2, hall 8,5m2, kuchnia 7,1m2, wc 2,2m2, kotłownia 6,1m2, sień 2,7m2, garaż 17,1m2, Poddasze: pokój 12,8m2, pokój 15,5m2, pokó...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment do wykończenia Parter: salon 35,5m2, hall 8,5m2, kuchnia 7,1m2, wc 2,2m2, sień 2,7m2, garaż 17,1m2, Poddasze: pokój 15,5m2, pokój 12,8m2, pokój 17,9m2, łazienka 7,5m2,...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment skrajny w stanie surowym Parter: salon 26,1m2, jadalnia 17,4m2, wc 2,2m2, hall 7,6m2 kuchnia 8,6m2, sień 3,0m2,kotłownia 6,1m2 garaż 17,1m2. Poddasze: pokój 15,3m2, pokój...

  • działka 1 ha Raszyn
    działka 1 ha Raszyn

    Falenty Duże

    • 6 000 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 60 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    jak w tytule dom stodoła i obora wszystkie media

  • Dom Warszawa Ochota, Szczęśliwice

    Warszawa » Ochota

    • 7 200 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    23 mieszkania / pokój , kuchnia , łazienka Bez lokatorów kwaterunkowych. Komercyjni niskiego sortu. Budynek w stanie do remontu kapitalnego. Budynek w GEZ. Budynek chronio...

  • Dom Warszawa Praga Północ, Stara Praga

    Warszawa » Praga-Północ

    • 34 000 000 zł cena
    • 3 751 m2 powierzchnia
    • 9 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamienica w kształcie czworoboku budowana etapowo w latach 1900-1930. Front 6 kondygnacji (5 pięter) 3 Oficyny 5 kondygnacji - (4 pięta). Wysokie kondygnacje. Łącznie 90 lokal...

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 15 200 zł cena
    • 378 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NAJEM Z DOTACJĄ NA PIERWSZE 2 MIESIĄCE : Cały budynek 378 m2 wraz z działką o powierzchni 739 m2 w cenie 15 200zł netto miesięcznie. Można go też podzielić na trzy osobne mies...

  • Dom Warszawa Wawer, Marysin Wawerski

    Warszawa » Wawer

    • 1 750 000 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 2 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom jako bardzo dobra propozycja na działalność gospodarczą (w tej chwili jest tam prowadzona)i mieszkanie. Dom podpiwniczony wybudowany w 1990, w 1992 został dobudowany duży gar...

  • Dom Łomianki Łomianki Dolne

    Łomianki

    • 1 270 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowy ,atrakcyjny pod względem architektonicznym, dom w zabudowie bliźniaczej, położony pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej w bardzo atrakcyjnym miejscu Łomianek . Dom( w stanie...

  • Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 19 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej ponad 495 m2, usytuowana w dzielnicy Mokotów, malowniczo położona. Budynek 4-kondygnacyjny, obejmuje: - 7 pokoi, - 2 kuchnie, - 3 łazienk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom Baniocha

    Baniocha

    • 850 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom z 2017 roku dla wymagających klientów. Idealny dla rodziny z dziećmi. Cena 850 000 PLN Numer zlecenia MIPY294 Powierzchnia: 84,9 m2 Liczba pokoi: 4 Rok b...

  • Dom Jesionka

    Jesionka

    • 1 599 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogrodem w Otulinie Kampinosu, gm. Czosnów, w miejscowości Jesionka. Do nieruchomości przynależy część gościnna z oddzielnym wejściem, własną kuchnią, łazienką oraz pokojem....

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Czarny Las

    • 1 980 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Czarny Las » ul. Limbowa

    • 2 099 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 6 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Kąty

    • 599 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Solec

    • 1 250 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sołtan Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dobiesz

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Baniocha

    • 469 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Boża Wola

    • 1 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • KOMPAKTOWE 4 POKOJE DOM Z OGRÓDKIEM BANIOCHA 84 M2
    1 / 6
    KOMPAKTOWE 4 POKOJE DOM Z OGRÓDKIEM BANIOCHA 84 M2

    Baniocha

    • 720 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom i natura, las, pola, pod miastem
    1 / 14
    Dom i natura, las, pola, pod miastem

    Sierzchów

    • 1 200 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m
    1 / 20
    Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m

    Łubna

    • 730 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Brześce

    • 449 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ
    BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ

    Czosnów

    • 868 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowy Konik

    Nowy Konik

    • 950 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Nowy Konik, ul. Płocka | bliźniak 118,5 m | działka 400 m | stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy połówkę bliźniaka o powierzchni 118,5 m, położoną w miejscowo...

  • Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

    Sowia Wola

    • 1 100 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom wolnostojący w otulinie lasu – Sowia Wola Przedstawiam parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i bezpiecznej okolicy w miejscowośc...

  • Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,
    1 / 15
    Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,

    Kąty

    • 1 399 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a za oknem słychać śpiew ptaków? Poznaj ten wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kąty, zaledwie kilka...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jesionka

    • 975 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw
    1 / 16
    Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw

    Jesionka

    • 725 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 109 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony (...

  • 30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką
    1 / 16
    30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką

    Tomice

    • 1 795 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 8 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, który spełni wszystkie Twoje marzenia – przestrzeń, komfort i natura tuż za progiem! Wyobraź sobie poranki wśród śpiewu ptaków, poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń i...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy
    1 / 16
    Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy

    Sierzchów

    • 1 195 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 156 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 167,48 m² został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wyraźny podział na strefę dzienną na part...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący z Domkiem Gościnnym

    Czarny Las

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup tylko za gotówkęNa sprzedaż:Dom wolnostojący z antresolą o nowoczesnej kubaturze, znajdujący się w pięknej, zielonej i bezpiecznej okolicy w podwarszawskiej miejscowości Czar...

  • Dom Baniocha ul.

    Baniocha

    • 1 348 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z 1981 roku o powierzchni ok. 240 m², położony w niewielkiej podwarszawskiej wsi Baniocha (powiat piaseczyński). Nieruchomość zosta...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 849 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany...

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Grodzisk Mazowiecki/okolica dom wolnostojący 280m2/3019m2.
    Grodzisk Mazowiecki/okolica dom wolnostojący 280m2/3019m2.

    Czarny Las

    • 1 459 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej 280m2 położony blisko Grodziska Mazowieckiego w klimatycznej miejscowości Czarny Las. Miejscowość położona jest w otulinie lasu co stwarza możliw...