• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Łódź

(118)
  • 3 pokoje z ogrzewaniem, balkonem w Śródmieściu
    1 / 11
    3 pokoje z ogrzewaniem, balkonem w Śródmieściu

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prywatna Kamienica ( łódź) 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka (92m) balkon. Ul. Kamińskiego / Pomorska. IIp. Wystawa okien na południe. Mieszkanie częściowo rozkładowe wymaga...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39

    Łódź

    • 400 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39. 56 m2, rozkłądowe 3 pokoje + kuchnia, II piętro, środkowe połozenie, balkon, piwnica. Do odświeżenia. Cena 400 tysiecy nie podlega ne...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 50 M2 LIMANOWSKIEGO  NOWA CENA +FILM
    1 / 15
    SPRZEDAM MIESZKANIE 50 M2 LIMANOWSKIEGO NOWA CENA +FILM

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie na ulicy Limanowskiego. Cena: 355000,00 zł (7100,00/m2) Mieszkanie jest na 1 piętrze, składa się z salonu z aneksem (około 20 m2), 2 sypialni (po 10 m2), toale...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie 3 pok. Łódź
    Syndyk sprzeda mieszkanie 3 pok. Łódź

    Łódź

    • 259 440 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi przy ul. Szymonowicza 1...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Stare Bałuty, Piwna
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Stare Bałuty, Piwna

    Łódź

    • 455 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul. Piw...

  • PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)
    1 / 16
    PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)

    Łódź

    • 770 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Ofertę stanowi nowoczesne, jasne i przytulne mieszkanie na łódzkim Olechowie przy ul. Księcia Władysława Opolczyka. Mieszkanie usytuowan...

  • Funkcjonalne 3 pokoje 52m2 | pełen rozkład | duża loggia
    1 / 12
    Funkcjonalne 3 pokoje 52m2 | pełen rozkład | duża loggia

    Łódź

    • 440 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam przestronne M4 o pow. 52m2, w świetnie skomunikowanej części Łodzi (Zarzew). Pełen rozkład, lokal usytuowany na czwartym piętrze, idealny zarówno dla par, rodzin oraz jako...

  • Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!
    1 / 16
    Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum miasta? Chcesz wprowadzić się do gotowego wnętrza? Jestem pewien, że ta oferta Cię zainteresuje!!! Lokal o powierzchni 77,66 m2 mieś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, 6 Sierpnia
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, 6 Sierpnia

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej. To doskonała propo...

  • Super komfortowy rozkład 3 pokoje zapraszam
    1 / 14
    Super komfortowy rozkład 3 pokoje zapraszam

    Łódź

    • 619 999 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na Widzewie – Janowie, w kameralnym, 3-piętrowym bloku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrz...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki

    Łódź

    • 469 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, położone na parterze blo...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 471 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. Piotrkowskiej Jest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - ki...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. Srebrzyńska

    Łódź » Polesie » ul. Srebrzyńska

    • 471 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. PiotrkowskiejJest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - kilk...

  • 3 pokoje ok. Ogrody Geyera z c.o.
    1 / 2
    3 pokoje ok. Ogrody Geyera z c.o.

    Łódź

    • 395 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zdjęcia wkrótce. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kupna mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy , położonego przy najsłynniejszej łódzkiej ulicy Piotrkowskiej. Mieszkanie o p...

  • Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa
    1 / 15
    Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy – Łódź, ul. Wierzbowa Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane na 4. piętrze klas...

  • Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,
    1 / 14
    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,

    Łódź

    • 455 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta, krok od Manufaktury Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Pomorska to ścisłe miasto – uczelnie, kultura, komunikacja i Dworzec...

  • Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114
    1 / 8
    Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 95m2, znajdujące się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (obok Pasażu Schillera) w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z...

  • Grudzińskiego 57, Bałuty, 3 pokoje z balkonem
    1 / 10
    Grudzińskiego 57, Bałuty, 3 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Bałutach, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją z pozostałymi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz

    Łódź

    • 450 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnia , lazienka z osobna toaleta . Calkowicie wykonczone ,gotowe do zamieszkania . W calym mieszkaniu sa drewniane podlogi , W kuchni glazura na sciana...