• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Łódź

(118)
  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Czajkowskiego

    Łódź » Widzew » al. Czajkowskiego

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z balkonem, usytuowane na 2-piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Łódź Widzew-Wschód. Okna w pomieszczeniach PCV. W pokojach na podło...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pełni rozkładowe o pow.57m2 usytuowane na 3-piętrze w wieżowcu (nowa winda). Blok położony w zielonej i cichej okolicy Inflanckiej/Marysińskiej....

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Czajkowskiego

    Łódź » Widzew » al. Czajkowskiego

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Czajkowskiego

    Łódź » Widzew » al. Czajkowskiego

    • 478 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Górna, Chojny ul. Emilii Szczanieckiej

    Łódź » Górna » ul. Szczanieckiej

    • 2 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 65,33m2, usytuowane na ostatnim piętrze w bloku 4-piętrowym na os. Chojny (okolice CZMP). Mie...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Chojny ul. Emilii Szczanieckiej

    Łódź » Górna » ul. Szczanieckiej

    • 2 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 545 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, składającego się z 3-pokoi o powierzchni 57,12m2, usytuowanego na wysokim parterze w odnowionym bloku z cegł...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Karola Adwentowicza

    Łódź » Widzew » ul. Adwentowicza

    • 490 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z balkonem typu loggia, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Łódź Widzew-Wschód. Okna w pomieszczeniach PCV...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w okolicach Widzew Stary/ Księży Młyn. Lokal 3 pokojowy z balkonem o powierzchni użytkowej 49 metrów, położony na parterze w niskim bloku z cegły z lat 60....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Pienista

    Łódź » ul. Pienista

    • 779 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 456 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny i przestronny apartament 3-pokojowy o pow. 68,84m2 z dużym tarasem. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu "Nowe Polesie", budynek odd...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Czajkowskiego

    Łódź » Widzew » al. Czajkowskiego

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 525 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Murarska

    Łódź » Bałuty » ul. Murarska

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow.56 metrów. Lokal usytuowany na drugim piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Bałuty. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 525 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter