• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Łódź

(118)
  • Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita
    Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita

    Łódź

    • 689 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, 6 Sierpnia
    Mieszkanie Łódź Polesie, 6 Sierpnia

    Łódź

    • 390 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] POTENCJAŁ, PRESTIŻ I DUSZA 77 m W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY Z 1938 ROKU Szukasz nieruchomości z "charakterem", która oferuje coś wi...

  • Sacharowa 107, Widzew, 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 10
    Sacharowa 107, Widzew, 3 pokoje z widokiem na park

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Sacharowa 107, w dzielnicy Widzew, blisko Parku Widzewskiego. Nieruchomość: Powierzchnia 56m2. Mieszkanie znajd...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 849 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108 m2, położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Nawrot. Lokal przeszedł generalny remont w 202...

  • Oferta dla rodzin jak i inwestora centrum Łodzi
    1 / 16
    Oferta dla rodzin jak i inwestora centrum Łodzi

    Łódź

    • 525 156 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Ruda Pabianicka, Przewodnia
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Ruda Pabianicka, Przewodnia

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Przewodniej 14 na Rudzkiej Górze. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i przeznaczony jest do generalnego remontu. To propozycja...

  • Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum
    1 / 16
    Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m² na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum miasta....

  • Sprzedam 3 pokoje, Teofilów, Łódź
    Sprzedam 3 pokoje, Teofilów, Łódź

    Łódź

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Umowa przedwstępna. Oferta tylko u nas. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki (toaleta, prysznic) i przedpokoju. Balkon stanowi doskonałe miejsce na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Janusza Kusocińskiego

    Łódź » ul. Kusocińskiego

    • 409 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110.Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w bu...

  • 72m² PRESTIŻU. 2 ŁAZIENKI. TWÓJ FORT KNOX
    1 / 16
    72m² PRESTIŻU. 2 ŁAZIENKI. TWÓJ FORT KNOX

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nie szukasz po prostu mieszkania. Szukasz standardu, który nadąży za Twoim tempem życia. Prezentujemy 75,33 czystej formy i funkcjonalności na jednym z najbardziej zadbanych i bezp...

  • Prywatna twierdza z twoim niezależnym ogrodem.
    1 / 16
    Prywatna twierdza z twoim niezależnym ogrodem.

    Łódź

    • 799 999 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyobraź sobie całkowitą ucieczkę od codziennego chaosu. Twój poranek zaczyna się na prywatnej trawie. To nie jest po prostu kolejne nudne mieszkanie. To starannie zaprojektowana, d...

  • Dlaczego prywatna galeria spokoju ?
    1 / 16
    Dlaczego prywatna galeria spokoju ?

    Łódź

    • 987 700 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 11 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Nowoczesny apartament z tarasami na Chojnach
    1 / 14
    Nowoczesny apartament z tarasami na Chojnach

    Łódź

    • 779 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ten wyjątkowy apartament na osiedlu Chojny Park to propozycja dla osób poszukujących harmonii między designem a wygodą. Wnętrza przeszły gruntowną metamorfozę w grudniu 2025 roku,...

  • Słoneczna przestrzeń na Janowie z tarasem
    1 / 16
    Słoneczna przestrzeń na Janowie z tarasem

    Łódź

    • 759 999 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking
    1 / 12
    M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking

    Łódź

    • 470 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Do sprzedaży nowocześnie umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 54.66 m² w bardzo atrakcyjnej lokalizacji nieopodal manufaktury; dostępne liczne...

  • Twój prywatny terminal. Odprawa zakończona
    Twój prywatny terminal. Odprawa zakończona

    Łódź

    • 629 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapach świeżej kawy o poranku wypełnia Twój osobisty, domowy lounge. Jasne wnętrza przełamane ciepłem drewna tworzą idealnie wyważoną przestrzeń. Szklane tafle i gładkie powierzchn...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Karola Adwentowicza

    Łódź » Widzew » ul. Adwentowicza

    • 470 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z balkonem typu loggia, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Łódź Widzew-Wschód. Okna w pomieszczeniach PCV...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 525 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, składającego się z 3-pokoi o powierzchni 57,12m2, usytuowanego na wysokim parterze w odnowionym bloku z cegł...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Czajkowskiego

    Łódź » Widzew » al. Czajkowskiego

    • 455 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z balkonem, usytuowane na 2-piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Łódź Widzew-Wschód. Okna w pomieszczeniach PCV. W pokojach na podło...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Chojny ul. Emilii Szczanieckiej

    Łódź » Górna » ul. Szczanieckiej

    • 2 400 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 65,33m2, usytuowane na ostatnim piętrze w bloku 4-piętrowym na os. Chojny (okolice CZMP). Mie...