• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Łódź

(118)
  • Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 515 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, składającego się z 3-pokoi o powierzchni 57,12m2, usytuowanego na wysokim parterze w odnowionym bloku z cegł...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Karola Adwentowicza

    Łódź » Widzew » ul. Adwentowicza

    • 470 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z balkonem typu loggia, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Łódź Widzew-Wschód. Okna w pomieszczeniach PCV...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Karola Adwentowicza

    Łódź » Widzew » ul. Adwentowicza

    • 470 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pełni rozkładowe o pow.57m2 usytuowane na 3-piętrze w wieżowcu (nowa winda). Blok położony w zielonej i cichej okolicy Inflanckiej/Marysińskiej....

  • Złote Trzecie Piętro – 57 m² Potencjału
    1 / 16
    Złote Trzecie Piętro – 57 m² Potencjału

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które nie jest klatką w bloku, ale Twoją własną, jasną twierdzą? Zapraszam na 3. piętro solidnego wieżowca, gdzie przestrzeń, słońce i... świetny fundament pod...

  • Nowy wymiar życia na Bałutach
    Nowy wymiar życia na Bałutach

    Łódź

    • 760 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Twoja misja znalezienia azylu kończy się właśnie tutaj. Nowoczesny apartament z 2024 roku to wejście w nowy wymiar miejskiego bytowania. Trzypokojowa przestrzeń łączy technologiczn...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, płk. dr. Stanisława Więckowskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, płk. dr. Stan...

    Łódź

    • 695 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Łodzi przy ulicy płk. dr. Stanisława Więckowskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomoś...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Widzew, Olechów, Dąbrówki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Łódź-Widzew, Olechów, Dąbrówki

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje | 60,55 m | Olechów ul. Dąbrówki | blisko planowanego Aquaparku Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki

    Łódź

    • 749 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Łodzi, w dzielnicy Łódź-Śródmieście, przy ulicy Żwirki. To przestronne mieszkanie znajduje się w eleganckiej kamienicy, któ...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Dowborczyków
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Dowborczyków

    Łódź

    • 479 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam do zaoferowania wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 100 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej rozwijających się części Łodzi przy ul. Dowborczyków, w bezpośredni...

  • Widne i przestronne | 3 pokoje | Retkinia

    Łódź » ul. Maratońska

    • 425 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---3 pokoje | 54 m² | Retkinia – funkcjonalna przestrzeń w zielonej części miasta Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funk...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul.

    Łódź

    • 354 150 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwestycja pod w...

  • 3 pok. z balkonem, 62m2- Grudzińskiego 57
    1 / 10
    3 pok. z balkonem, 62m2- Grudzińskiego 57

    Łódź

    • 1 690 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Radogoszczu, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją z pozostały...

  • Czy to jest kochanie?
    1 / 15
    Czy to jest kochanie?

    Łódź

    • 345 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę. Jednak gdy wejdziesz do tego mieszkania, poczujesz, że czegoś ci brakowało. To ta przestrzeń, te solidne, ceglane mury z 1964 roku pr...

  • 4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia
    1 / 14
    4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia

    Łódź

    • 510 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne, słoneczne mieszkanie M-5 z pięknym widokiem, na 3. piętrze spokojnego bloku przy ul. Motylowej na osiedlu Radogoszcz-Zachód. Budynek i okolica Czteropiętrowy...

  • Mjr. "Ponurego" 11, Janów, 3 pokoje z balkonem
    1 / 8
    Mjr. "Ponurego" 11, Janów, 3 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 790 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mjr. „Ponurego” 11 w Łodzi, Zarzew - z garderobą, ogrzewaniem miejskim i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Ni...

  • 107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda
    1 / 8
    107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda

    Łódź

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ***** Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku po godz. 17:00, a w soboty i n...

  • Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m²

    Łódź » ul. Pomorska

    • 510 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m² | Balkon | GarażJeśli szukasz mieszkania, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz – ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, 3-p...

  • MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO
    1 / 16
    MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyobraź sobie, że wbiegasz na czwarte piętro przy ulicy Broniewskiego, a w Twoich uszach zaczyna grać motyw Gonna Fly Now. To nie są zwykłe schody, to Twój codzienny rytuał, który...

  • Anioł by tu zamieszkał!
    1 / 16
    Anioł by tu zamieszkał!

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Gdyby Stanisław Anioł szukał dziś idealnego lokalu na Łodzi-Górnej, to mieszkanie byłoby numerem jeden na jego liście priorytetów. Zapraszamy do świata, gdzie "nad wszystkim czuwa...