• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 964)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 1 418 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 36,50 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 2 462 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.63,38 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 1 942 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 38,84 m2 w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 1 300 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Biurko dedykowane w coworkingu na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Placu Piłsudskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. [tel], mail: [emai...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 1 450 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu na warszawskiej Woli, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Zabraniecka

    Warszawa » Targówek » ul. Zabraniecka

    • 25 056 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o pow. 857 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Zabranieckiej. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 1 300 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: dedykowane biurko w coworkingu na warszawskim Śródmieściu, w biurowcu w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 7 786 € cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 502,32 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 38 740 zł cena
    • 1 291 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.1291,36 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, po...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 900 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna ( pow. 31 m2) dla 12-20 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna (pow. 60 m2) dla 22-55 osób ,w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna (pow. 30m2) dla 12-20 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Lotnisko

    Warszawa » Włochy » os. Lotnisko

    • 6 400 € cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: atrakcyjny lokal biurowy o pow.640 m2 na 2 piętrze w ekologicznym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie, na warszawskich Włochach, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 3 519 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.92,61 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna (pow. 31 m2) dla 12-24 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowej poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 2 813 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,50 m2 na 1 piętrze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 36 363 zł cena
    • 936 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 936 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Kamionkowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kamionkowska

    • 2 660 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Magazyn przechodni o pow. 70 m2 na poziomie -1 w budynku biurowo-magazynowym w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe. poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 2 783 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,26 m2 na 1 piętrze kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...