• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 964)
  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zagórzańska
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zagórzańska

    Warszawa

    • 1 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska  Powierzchnia domu: ok. 100 m² Kondygnacje: • kondygnacja 0: 49,2 m² • kondygnacja 1: 50 m² Powierzchnia działki...

  • Dom wolnostojący - Miedzylesie
    1 / 5
    Dom wolnostojący - Miedzylesie

    Warszawa

    • 1 749 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły AI ( jedno ze zdjęć pokazuje zmianę bryły budynku przy remon...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Łukowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Łukowska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje | 63,90 m² | Balkon | Praga-Południe - Grochów, ul. Łukowska 31 Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m², położo...

  • Warszawa /Żoliborz Ul.Al. Wojska Polskiego 37
    1 / 18
    Warszawa /Żoliborz Ul.Al. Wojska Polskiego 37

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy – na zielonym Żoliborzu, przy Al. Wojska Polskiego 37. MIESZKANIE o powierzchni 47,2 m², 2 pokoje, znajd...

  • Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośredników.
    Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośr...

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Od właściciela, bez pośredników. Sprzedam nowy, urządzony i wyposażony z klimatyzacją ( gotowy do zamieszkania ) apartament zlokalizowany w Warszawie (Mokotów) przy ul. Wynalazek N...

  • DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI
    1 / 14
    DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. W budynku wymienione piony wod - kan, elektryka. Klatki sch...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 1 926 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Doi wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,12 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Mieszkanie w kamienicy
    1 / 16
    Mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY Mieszkanie położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Budynek został docieplony i otynkowany, wymieniono instalacje wodne. Na parterze zloka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie z dużą ilością terenów zieleni miejskiej
    1 / 14
    Mieszkanie z dużą ilością terenów zieleni miejskiej

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie jest położone na 4-tym piętrze 6cio piętrowego budynku na modernistycznym osiedlu Chomiczówka, zbudowanego w technologii Rama H w 1981 roku. Osiedle zaprojektowano z myś...

  • Kupujący nie płaci prowizji
    1 / 16
    Kupujący nie płaci prowizji

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Możliwość negocjacji ceny. Świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie położone na 10-tym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku, zbudowanego w w technologii wielkiej płyty. Wsz...

  • mieszkanie w osiedlu ogrodzonym z garażem
    1 / 12
    mieszkanie w osiedlu ogrodzonym z garażem

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow.36,3 m2 ze wspólnym dla mieszkańców klatki ogródkiem o pow. około 100 m2, położone w kameralnym i zielonym osiedlu w warsza...

  • Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu
    1 / 16
    Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej 26a, na warszawskim Żeraniu. Lokal usytuowany jest na czwartym, ostatnim piętrze, w budynku z 1993 roku....

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jana Iii Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 830 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 46,6 m² | 3 pokoje | Mokotów - ul. Jana III SobieskiegoŚwietny układ • zielona okolica • nowa linia tramwajowa do Centrum lub WilanowaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonal...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Krańcowa

    Warszawa » Włochy » ul. Krańcowa

    • 4 128 € cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 344 m2 na 1 piętrze w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krańcowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 6 601 € cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 287 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w Śródmieściu, w okolicy ul. Wilczej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 2 604 € cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.124 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 12 070 € cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.710 m2 na 7 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Powiślu , w okolicach ul. Solec, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 3 720 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w OKOLICACH Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 7 488 € cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.384 m2 na 17 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 5 600 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 5 osób na warszawskiej Ochocie, na 13 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Pro...