• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 964)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 19 872 € cena
    • 1 104 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.1104 m2 na 3 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 918 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.34 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 11 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 10 osób na 1 piętrze nowoczesnym biurowca w samym centrum Warszawy, w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a, poleca Agen...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 237 € cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.297 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 3 720 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 3 885 € cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.185 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 21 330 € cena
    • 1 185 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1185 m2 na 24 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 6 136 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 104 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Property Office (tel. [...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 31 720 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 26 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 594 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.22 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 5 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Anielewicza

    Warszawa » Wola » ul. Anielewicza

    • 10 295 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 177,50 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 7 252 € cena
    • 392 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.392 m2 na 9 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 7 665 € cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.365 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 10 980 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 16 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 21 682 € cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1239 m2 na 11 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w kolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 170 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 8 250 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...