• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 964)
  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Elegancki, duży lokal 278,5m2, MOKOTÓW ⭐⭐⭐⭐⭐

    Warszawa » Mokotów

    • 6 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu o powierzchni 278,41 m2. Lokal zajmuje część powieżchni użytkowej na parterze w nowoczesnym budynku wyposażonym w recepcję, monitoring, win...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Nowe Miasto ul. Sapieżyńska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sapieżyńska

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3....

  • Z klimatyzacją
    1 / 8
    Z klimatyzacją

    Warszawa

    • 5 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    NA wynajem zupełnie nowy, nigdy nie wynajmowany, piękny apartament usytuowany na 14 piętrze nowego budynku na rogu ul. Czerniakowskiej/Gagarina z absolutnie wyjątkowym widokiem z o...

  • Warsztat Samochodowy.
    1 / 6
    Warsztat Samochodowy.

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    - Do wynajęcia. - Dwustanowiskowy lokal na warsztat samochodowy. - Parking dla 4 samochodów. - Adres Warszawa Okęcie ul. Emaliowa 15.

  • Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio
    1 / 16
    Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio

    Warszawa

    • 752 895 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,25 m², położone w doskonałym punkcie przy ul. Marii Dąbrowskiej 3/53. To idealna przestrzeń zarówno dla pary, rodziny, jak i po...

  • Mieszkanie przy metrze na Powiślu
    1 / 13
    Mieszkanie przy metrze na Powiślu

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Na wynajem piękne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowej eleganckiej kamienicy z 1920 roku. Kamienica położona jest przy ul. Dobrej na Powiślu w bezpośredn...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta

    Warszawa

    • 3 200 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 12 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Minimum 6 miesięcy
    1 / 9
    Minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    I NTERNET W CENIE| ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE | UMOWA NA MIN.6 MIESIĘCY Nq wynajem jasne i ciche mieszkanie 3-pokoje, 47m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem kuch...

  • Klimatyczne mieszkanie
    1 / 9
    Klimatyczne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezposredio wynajme klimatyczne mieszkanie 2 oddzielne pokoje z kuchnia. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grojeckiej/Pl.Narutowicza Zapraszam [tel]

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament 2 pokojowy z balkonem, komórką i miejscem postojowym - Marina Mokotów Serdecznie zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z tarasem i komórką lokatorską,...

  • Lokal Warszawa Praga-północ
    1 / 11
    Lokal Warszawa Praga-północ

    Warszawa

    • 11 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kontakt telefoniczny: [tel] Instytucja Filmowa „MAX- FILM” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Panieńskiej 11 informuje, że wynajmie bezpośrednio powierzchnię usługowo-biurową o...

  • Nowoczesny dom w Wawrze z 7 pokojami, 2 łazienki, garaż
    Nowoczesny dom w Wawrze z 7 pokojami, 2 łazienki, garaż

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Oferuję do wynajęcia przestronny, 2-kondygnacyjny dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wał Miedzeszyński 608 w Warszawie /nieruchomość dostępna od 1 Maja 2026/...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Szegedyńska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Szegedyńska

    Warszawa

    • 2 090 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Klimatyczne studio przy ul. Szegedyńskiej 5 na Bielanach, usytuowane na 6 piętrze. Poskrzypujący parkiet, dwuskrzydłowe, otwierane w pełni drzwi balkonowe, ciekawe elementy sztuki...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Mieszkaniowy ul. Smoleńska

    Warszawa » Targówek » ul. Smoleńska

    • 3 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powie...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. 3 Maja

    Warszawa » Śródmieście » ul. Maja

    • 6 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-ro pokojowe o powierzchni 80m2 z balkonem, usytuowane na 2-gim piętrze w wyremontowanym budynku przy Al. 3-go Maja 5b na warszawskim P...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Łukowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Łukowska

    • 640 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 48 m² | Loggia | Piwnica | Praga-Południe (Gocławek)Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na Pradze-Południe (Gocławek), przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Nowolipki ul. Niska

    Warszawa » Wola » ul. Niska

    • 6 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu 54m2, 2 pokoje z balkonem, kuchnia otwarta na salon, sypialnia z bezpośrednim wejściem do łazienki, osobne WC, oraz w pakiecie miejsce postojowe w garażu podziemnym i ko...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 6 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia apartament 53m2 2 pokoje. Nowoczesne klimatyzowane wnętrze z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia 70m2, 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie jedna z dużym łóżkiem i obszerną szafą, d...