• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 964)
  • Kawalerka 32 m.kw., z balkonem, ul Rossiniego, Białołęka
    1 / 7
    Kawalerka 32 m.kw., z balkonem, ul Rossiniego, Białołęka

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m², położoną w pięknej, zielonej części Białołęki na Osiedlu Zielona Dolina, ul. Rossiniego 15. Mieszkanie jest w pełni u...

  • Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż
    1 / 15
    Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Luksusowy Apartament 4-pokojowy | 90 m² | Ursynów | Nowe Budownictwo 2023 ENGLISH VERSION BELOW Wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament o powierzchni 90 m², zaprojekto...

  • Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów
    1 / 13
    Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma powierzchnię 47 m² i składa się z: Dużego, jasnego salonu z wyjściem na balkon. Znajduje się w nim strefa jadalniana ze stołem i krzesłami, dwie sofy oraz klasyczna,...

  • Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO
    Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania z 2025 roku o powierzchni 36,37m2. Wykończonego i gotowego do zamieszkania. Zamontowane jest całe AGD w kuchni a w łazience...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Arkadia Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Arkadia Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam.Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz., od 17 do 20 tej. Nie odpowiadam na smsy. Mieszkanie na ulicy Bielawskiej...

  • Minimum 6 miesięcy
    1 / 10
    Minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    INTERNET W CENIE, ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE plus voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokoje, 34m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z anekse...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 621 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • Wyciszony gabinet medyczny z poczekalnią w poradni psychologiczno-pedagogicznej
    Wyciszony gabinet medyczny z poczekalnią w poradni psychologiczno...

    Warszawa

    • 544 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    GABINET LEKARSKI – FIZJOTERAPEUTYCZNY – SALA SZKOLENIOWA – PRACA ZDALNA Wynajmę umeblowany gabinet 17 m2 w pakietach na poszczególne dni tygodnia, na godziny lub na stałe w nowym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na wynajem - Marina Mokotów, Warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na jednym z najbardziej prest...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacji Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Włodarzewska

    Warszawa » Ochota » ul. Włodarzewska

    • 8 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², z...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 33 216 zł cena
    • 519 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 519 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 7 465 € cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 403,49 m2 na 22 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 20 280 € cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1040 m2 na 5 piętrze biurowca, w okolicach stacji metra Politechnika i ul. Mokotowskiej, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja N...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 18 018 € cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 924 m2 na 3 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 5 698 € cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 259 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 34 304 zł cena
    • 536 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 35 217 € cena
    • 1 806 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1806 m2 na 1 piętrze biurowca, w okolicach stacji metra Politechnika i ul. Mokotowskiej, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja N...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na Skarpi...

  • Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2
    1 / 4
    Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2

    Warszawa

    • 2 511 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 851 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działkę budowlaną nr 77c przy ulicy Mrówczej w dzielnicy Wawer w Warszawie. Świetna działka dla osób ceniących naturę i spokój z dogodną komunikacją Działka jest z...