• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Mieszkanie Ząbki ul. Szwoleżerów

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 5 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 130 m² znajdujące się na III piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach.~~Mieszkanie jest dwupoziomowe, a jego rozkład wygląda następ...

  • Dom Ząbki ul. Powstańców

    Ząbki » ul. Powstańców

    • 1 250 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 141,9 m² znajdujący się przy ul. Powstańców w Ząbkach.~~Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:~~Parter - Salo...

  • działka w cichym, urokliwym miejscu

    Jasienica

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam niezabudowaną działkę (1894/13) w miejscowości Jasienica gmina Tłuszcz o powierzchni ok. 1500 m². Wymiary 34x44. Działka jest położona w cichej okolicy. W około drzewa i...

  • Pokój w Ząbkach do wynajęcia

    Ząbki

    • 1 250 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ząbki.Blisko do Centrum Warszawy,dojazd ZTM.PKP, metro na Targówku 3 km od domu.Pokój w domu szeregowym ,na piętrze, 15m,umeblowany z łóżkiem 160x180. W pokoju jest telewizor i wi...

  • pokój do wynajęcia w Ząbkach

    Ząbki

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Okolice M1 i Makro,10 km do dworca Centralnego w Warszawie,1 km do pociągu, 100m do ZTM ,5 km do metra. Pokój dla jednej osoby ,bez gości i bez nałogów. Dostęp do kuchni i łazienk...

  • 2pokojowe piękne mieszkanie w centrum Radzymina

    Radzymin

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu po remoncie. Do tej pory zamieszkiwane przez właścicieli. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta. Winda. Duży pokój z...

  • 1 / 4
    Działka ROD Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 330 m2 nr 142 sektor 3 znajdująca się na Targówku/Zacisze koło Janowickiej róg Swojskiej (Ogrody działkowe Kolonia Dotrzyma) Na działce znajduje się domek dre...

  • Działka na sprzedaż 1 100,00 m², oferta nr 43/6624/OGS nowość
    Działka na sprzedaż 1 100,00 m², oferta nr 43/6624/OGS nowość

    Wielgolas Brzeziński » ul. Władysława Jagiełły

    • 410 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Działka o powierzchni 11 ar z domem do remontu. Położona w miejscowości Wielgolas Brzeziński przy ul. Jagiełły, nr działki 35/31. Działka z dostępem do wszystkich medió...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 110m² mieszczący się w budynku usługowym przy ul. Ignacego Skorupki w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy głównej trasie w Ząbka...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Zielonka

    • 9 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 210 m2 zlokalizowana w rejonie Zielonki w pobliżu trasy S8. Lokal openspace z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia. Bud...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Radzymin

    • 990 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    STODOŁA marzeń Budujemy Twoje marzenia     Mamy zaszczyt przedstawić Państwu STODOŁĘ marzeń o pow. użytkowej 167,12 m2i kubaturze 826,19 m2. Efektowny budynek z poddaszem użytkowym...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Kobyłka

    • 700 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kobyłka, segment środkowy, 4 pokoje + duże poddasze, garaż, ogródek Oferta deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Prezentujemy nowe osiedle domów jednorodzinnych, w zielonej...

  • Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość
    Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość

    Zielonka

    • 20 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis oferty 1. Przedmiotem dzierżawy jest: Obiekt Hotelowy- Bursa Zielonka położony na działkach nr 14; 255; 359; w m. Zielonka 4, 62-095 Murowana Goślina wraz z wyposażeniem, oraz...

  • 1 / 2
    klimatyczny, nowy dom na granicy Warszawy

    Sulejówek

    • 969 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam piękny, nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sulejówku na ulicy Drobiarskiej, na granicy z Warszawą w mikroosiedlu nowych inwestycji. Budynek 2-piętrowy z poddaszem...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 390 000 zł cena
    • 2 830 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wystawiamy dużą działkę, idealną pod rezydencję, siedlisko lub gęstszą zabudowę. Działka powstała wskutek podziału długiego paska ziemi, na który oczywiście były wydane...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż 1,82ha Goździówka gm. Stanisławów. Wystąpiono...

    Goździówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 18 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,82ha. Działka o numerze 141214_2.0006.26 znajdująca się w miejscowości Goździówka (gmina Stanisławów, nieopodal Pustelnika). Działka składają...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 175 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy ładną działkę powstałą wskutek podziału działki 678 rejon 0005 Duchnów. Działka znajduje się przy bocznej gminnej drodze odchodzącej od ulicy Wspólnej. W Wspólnej...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 185 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulica Duchnowska, każdy ją zna w Wiązownie. Na przedłużeniu właśnie tej ulicy rozciągają się rozległe pola ale pewnie niebawem pola zamienią się w osiedla domów jednorodzinnych bow...

  • Działka Zagościniec

    Zagościniec

    • 370 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do...