• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Dom Kobyłka rynek pierwotny

    Kobyłka

    • 1 700 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Bardzo spokojna lokalizacja przy samym lesie a jednocześnie w kilka minut autem do Warszawy. Nowobudowana szkoła podstawowa z przedszkolem -kilkaset metrów Przedszkole działające...

  • 1 / 4
    Dom Kobyłka rynek pierwotny ul. Żurawinowa

    Kobyłka » ul. Żurawinowa

    • 750 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 3 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa bliźniaka wykończona w stanie deweloperskim+poddasze do własnej aranżacji Cicha i spokojna okolica jednocześnie łatwy i szybki dojazd do trasy S8 Kilkaset metrów do nowobu...

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Marki

    • 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajmu 2 pokojowe ,nowe mieszkanie w  Ząbkach
    1 / 16
    Do wynajmu 2 pokojowe ,nowe mieszkanie w Ząbkach

    Ząbki » ul. Andersena

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zegrze

    • 675 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    City And Home Radosław Kasperski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zielonka

    • 895 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Marki

    • 899 999 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zegrze

    • 575 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Kąty Węgierskie

    • 1 179 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 790 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Marki

    • 1 149 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Ząbki

    • 1 330 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 12 950 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W Duchnowie blisko ul. Spacerowej mamy na sprzedaż bardzo dużą działkę przemysłowo-usługową. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni i oznaczona jest w t...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ruda

    • 1 340 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 6 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Działy Czarnowskie

    • 2 900 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny w Starym Grabiu
    1 / 19
    Dom jednorodzinny w Starym Grabiu

    Stare Grabie

    • 645 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 539 976 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 45,3 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład prze...

  • Mieszkanie Marki ul. Kościuszki

    Marki » ul. Kościuszki

    • 579 969 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład prz...

  • Działka Ząbki

    Ząbki

    • 1 540 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 1 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z 2 domami jednorodzinnymi o powierzchni ok. 320 m² i 75 m² znajdujące się w pobliżu ul. Szpitalnej w Ząbkach.~~Nieruchomości położone są na dużej ogrodzonej dz...

  • Mieszkanie Marki ul. Kościuszki

    Marki » ul. Kościuszki

    • 602 700 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,40 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład pr...