• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Działka Duchnów ul. Spacerowa

    Duchnów » ul. Spacerowa

    • 310 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W Duchnowie przy ul. Spacerowej mamy kilka bardzo ciekawych działek na sprzedaż. Działki powstają wskutek podziału większej nieruchomości, która przez lata była wykorzystywana jako...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 615 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulica Wspólna wjazd w Kazimierza Dowjata to właśnie tu po obu stronach drogi mamy dwie narożne, duże działki na sprzedaż. Obecnie w miejscowym planie są one uznane za siedliskowe a...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 570 000 zł cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuż przy ul. Wspólnej mamy bardzo ciekawą działkę na sprzedaż. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowanie przestrzeni. Zgodnie z nim mamy tu teren zabudowy jednorodzinn...

  • Narożny segment z 90 m² ogródkiem blisko Warszawy.
    1 / 9
    Narożny segment z 90 m² ogródkiem blisko Warszawy.

    Ząbki

    • 1 120 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sulejówek

    • 550 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Ząbki

    • 1 418 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kobyłka

    • 645 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Majdan

    Majdan

    • 2 050 000 zł cena
    • 3 260 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę tuż przy hotelu Mercure w Wiązownie w miejscowości Majdan. Działka podobnie jak hotel leży przy ulicy serwisowej przy autostradzie S17. Bard...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksusowy dom z ogródkiem blisko Warszawy.
    1 / 9
    Luksusowy dom z ogródkiem blisko Warszawy.

    Ząbki

    • 1 120 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Franciszków

    • 820 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nieporęt

    • 2 370 000 zł cena
    • 357 m2 powierzchnia
    • 6 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 895 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Marki

    • 880 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ruda

    • 360 000 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ząbki

    Ząbki

    • 1 540 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 3 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż 2 domy jednorodzinne o powierzchni ok. 320 m² i 75 m² znajdujące się w pobliżu ul. Szpitalnej w Ząbkach.~~Nieruchomości położone są na dużej ogrodzonej działce w atrakc...

  • Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza
    1 / 5
    Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza

    Zagórze

    • 199 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną./ rekreacyjna 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy Działka graniczy z małą rzeką (strumyk) Żązą na długości 55m działka nr 67/1 ul.Sarnia/Kawki Zagórze ter...

  • Dom Ząbki ul. Szkolna

    Ząbki » ul. Szkolna

    • 1 200 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 95m² znajdujący się przy ul. Szkolnej w Ząbkach.~~Nieruchomość została wybudowana w 1985 i składa się z parteru oraz piętra i nieform...

  • Dom Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 składający się z trzech kondygnacji, parteru gdzie znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka i duże pomieszczenie o powierzchni 6...

  • Działka Sulejówek

    Sulejówek

    • 540 720 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow.3004m2, (wymiary: 83m- długość x 37m- szerokość), zlokalizowaną w Sulejówku ( rejon Szkopówka). Nieruchomość składa się z 3 dzia...

  • Lokal Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż