• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Działka Sieraków ul. Ekologiczna

    Sieraków » ul. Ekologiczna

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 8500 m² w miejscowości Sieraków.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 m x 383 m oraz objęta jest miejscowym planem zago...

  • Mieszkanie Ząbki ul. Powstańców

    Ząbki » ul. Powstańców

    • 840 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 79,50 m² mieszczące się przy ul. Powstańców w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego z windą, z ekspozycją okien na zac...

  • Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem
    1 / 19
    Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Góraszka

    • 2 600 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 7 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Radzymin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom z podwójnym garażem obok Warszawy
    1 / 13
    Nowoczesny dom z podwójnym garażem obok Warszawy

    Kazimierów

    • 1 350 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Kobyłka

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów
    1 / 5
    Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów

    Zagórze

    • 650 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2640m2 położona w miejscowości Zagórze przy ul. Echa Leśnego, gm. Halinów k/Warszawy. Działka posiada kształt regularny, płaski, zbliżony do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam lokal
    1 / 5
    Sprzedam lokal

    Ząbki

    • 720 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal handlowy w Ząbkach przy ul. Sikorskiego 33A róg Stefczyka ,więcej inf. [tel] KW bez obciążeń,jeden właściciel,parking ogólnodostępny, grunty uregulowane. Lokal w ob...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Kobyłka

    • 960 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sulejówek

    • 2 950 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 466 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie ! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Wysoki st...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 568 512 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na pięt...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 611 968 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrz...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 619 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Bezczynszowe /dwupoziomowe / blisko Stacji KM
    1 / 20
    Bezczynszowe /dwupoziomowe / blisko Stacji KM

    Kobyłka

    • 890 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 950 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Klembów

    Klembów

    • 2 400 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na Sprzedaż działka o powierzchni 23.600 m2, 100 metrów w głąb od ulicy Radzymińskiej działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub zabudowę siedliskową. Res...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Marki

    • 850 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 799 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości