• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nasiechowice
  • Barcin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 911)
  • Dom Warszawa Wilanów ul. Zygmunta Vogla

    Warszawa » Wilanów » ul. Vogla

    • 17 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy, idealny dla rodziny szukającej komfortu i przestrzeni. PARTER Salon (ok. 40...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 2 900 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 900 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 2
    Dom szeregowiec

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 371 522 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 9 083 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Wierzbin

    • 1 149 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Super Lokalizacja // Super Wykończony //
    1 / 20
    Super Lokalizacja // Super Wykończony //

    Milanówek » os. Centrum

    • 1 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 892 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Podwarszawskie Centrum Nieruchomości Łukasz Kalota
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Falęcin

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 299 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 2
    Dom szeregowiec

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 248 732 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 2
    Dom szeregowiec

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 183 802 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 8 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 750 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Chylice

    • 830 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 5
    Dom szeregowiec

    Józefosław

    • 1 649 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dla pracowników i hostel(20-25 osób), WKD
    1 / 20
    Dom dla pracowników i hostel(20-25 osób), WKD

    Pruszków

    • 9 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Luksusowy dom w Piasecznie
    1 / 19
    Luksusowy dom w Piasecznie

    Piaseczno

    • 2 580 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 9 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bytnara

    Warszawa » Mokotów » ul. Bytnara

    • 897 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Archiwalne Zapraszam na Górny Mokotów - Woronicza - Odyńca, świetne mieszkanie inwestycyjne, w niskim budynku, aktualnie wynajmowane z opcją przejęcia najmu - to świadczy o ty...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady ul. Ruczaj

    Warszawa » Wilanów » ul. Ruczaj

    • 22 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom doskonale zaprojektowany i perfekcyjnie wybudowany z użyciem materiałów najwyżej jakości. Niezwykle funkcjonalny i przestrzenny. Duży ogród, garaż na 2 samochody...

  • Osiedla rodzinne
    1 / 5
    Osiedla rodzinne

    Falenty Nowe

    • 882 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dziekanów Leśny

    • 1 500 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości