• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zwartówko
  • Adamowo-Zastawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 911)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 2 449 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Błonie

    • 999 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 10 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Nowe Osiedle
    1 / 5
    Nowe Osiedle

    Falenty Nowe

    • 914 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 8 386 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Latchorzew

    • 794 420 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk Oddział II Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Działka w otulinie lasu z rzeczką w granicy
    1 / 7
    Działka w otulinie lasu z rzeczką w granicy

    Siestrzeń

    • 1 450 000 zł cena
    • 11 293 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o powierzchni 11.293m2 zlokalizowana w miejscowości Władysławów gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, granicą działki jest rzeczka Mrowna, w sąsiedztwie z...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Ujazdów ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 16 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu piękne i ciche mieszkanie w wyjątkowej kamienicy z klimatem w centrum Warszawy na Powiślu z unikalnym widokiem. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy, dopus...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Ujazdów ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 16 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej
    1 / 20
    Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chrzanów Mały

    • 629 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 2 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 570 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 18
    Dom szeregowiec

    Piaseczno

    • 1 290 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 6 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 12
    Dom szeregowiec

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 149 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nadarzyn

    • 1 450 000 zł cena
    • 378 m2 powierzchnia
    • 3 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Reguły

    • 2 290 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Reguły

    • 2 190 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 930 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Opypy

    • 1 689 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 557 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Żółwin

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba

    Warszawa » Mokotów

    • 20 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny dom niedaleko siedziby TVN-u, idealnie przystosowany pod działalność biurową. Budynek wykończony w wysokim standardzie i utrzymywany w bardzo dobrym st...