• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 897)
  • 1 / 2
    Działka Warszawa Targówek ul. Wierna

    Warszawa » Targówek » ul. Wierna

    • 7 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 2 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę pod zabudowę wielorodzinną na Targówku. Działka z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Kontakt: [email] Tel. [tel] LINK DO OFERTY: [url] ----...

  • Warszawa ul. Stępińska - lokal biurowy
    Warszawa ul. Stępińska - lokal biurowy

    Warszawa

    • 1 902 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 24,11 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 1. piętrze. Czyns...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Henryków ul. Czarnocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Czarnocińska

    • 4 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pomieszczenie w suterenie eleganckiego domu z osobnym wejściem. W skład lokalu wchodzą: * 3 pomieszczenia po 20m, * 1 pomieszczenie 60m, łazienka , aneks kuchenny...

  • Wyjątkowa kamienica jako działający biznes
    1 / 4
    Wyjątkowa kamienica jako działający biznes

    Warszawa

    • 13 500 000 zł cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Jeżeli chcesz być Rentierem i szukasz gotowego biznesu ta oferta jest doskonała dla Ciebie !! Na sprzedaż kamienica inwestycyjna przy ul. Odolańskiej na Dolnym Mokotowie w Warszawi...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 1 550 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 18 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży lokal biurowo/mieszkalny do kapitalnego remontu o powierzchni 85,5 m2 zlokalizowany w kamienicy przy ulicy Wilczej w Warszawie. Lokal w oficynie Mieszkanie...

  • Działki do zabudowy z widokiem na Ełk

    Siedliska

    • 129 340 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne w Siedliskach obok Ełku.Działki o powierzchni od 1115 do 4025m2 z możliwością przekształcenia pod zabudowę mieszkaniow...

  • Działka z udziałem w prywatnym lesie!

    Żółwin » ul. Południowa

    • 650 000 zł cena
    • 3 042 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać wśród zieleni, ciesząc się ciszą i spokojem? To jest okolica dla osób lubiących spacery, przejażdżki rowerowe i relaks!!!!Na sprzedaż działka o pow. 1389m2 wraz z...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służew ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 950 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od marca 2025 roku!!! Do wynajmu lokal biurowy, Mokotów. Ofertę stanowi jedno pomieszczenie biurowe, III piętro (winda) w budynku biurowym. Dostęp do pomie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów, Służew ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 023 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Mokotowie. Kameralny budynek biurowo-usługowo-handlowy w dobrej lokalizacji. Ochrona, monitoring. Duży parking dla użytkowników i klientów. W...

  • Dom ławy

    Ławy

    • 175 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący przedwojenny w stanie surowym zamkniętym w m. Ławy, gmina Myślibórz, powiat myśliborski. Dom o pow. około 100 m2 w stanie surowym do własnej aranżacji...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Sielce ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 25 575 zł cena
    • 465 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa o wysokim standardzie. Biurowiec kl. "A" położony jest na warszawskim Mokotowie, blisko Wisłostrady, Trasy Siekierkowskiej i galerii handlowej "...

  • Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie,  Lesznowola
    Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie, Lesznowola

    Lesznowola

    • 1 370 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Samo centrum, ul. Jasna 8, ciche, kamienica, 98 m²

    Warszawa

    • 2 600 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 26 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy. Pomiędzy stacjami metra "Centrum" i "Świętokrzyska". Wszędzie blisko spacerem lub komunikacją miejską.  W najbliższej okolicy znajd...

  • Działka Pruszków

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 1 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną w Pruszkowie dzielnica Żbików Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy Działka o powierzchni 799m2, zabudowana budynkiem mie...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Janki

    • 1 850 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 8 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Janki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Centrum Pruszkowa

    Pruszków » ul. Al. Wojska Polskiego

    • 385 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ładne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną, kuchnią, mieszkanie o pow. użytkowej 26,60m2Usytuowane jest na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w samy centrum...

  • 1 / 4
    Pęcice Małe - zielona okolica

    Pęcice Małe

    • 722 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 963m2, zlokalizowana w Pęcicach Małych w miejscowości graniczącej z Komorowem. Wszystkie media dostępne w drodze gminnej oddalonej od działki o...

  • Michałowice, Działka w cichej okolicy o pow. 876m2

    Michałowice

    • 999 000 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 1 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 876 m², położona w spokojnej części Michałowic. To wyjątkowe miejsce stanowi enklawę ciszy i spokoju, jednocześnie oferując wygodny dost...

  • Dla rodziny w doskonałej lokalizacji ostatni !

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 349 070 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż OSTATNI segment (środkowy) o powierzchni 193 m², w wyjątkowej lokalizacji - Ożarów Mazowiecki, usytuowany na działce o powierzchni 300 m². Dom został wybudowany solidni...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod wymarzony dom

    Wyględy

    • 425 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 427 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Wyględy, zaledwie 16 km od stacji metra Bemowo. Powierzchnia działki wynosi 997 m².Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji...