• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 900)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga Północ, Stara Praga

    Warszawa » Praga-Północ

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dwupoziomowy Lokal usługowy z wejściem bezpośrednio z ulicy w 2020 roku przeszedł całkowity remont wraz z instalacjami. Wykonane instalacje elektryczna, sanitarne (ga...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 5 400 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o powierzchni 88 m2. I piętro w biurowcu. Obiekt klimatyzowany. 2 pomieszczenia biurowe, kuchnia/socjal, toaleta. 3 miejsca parkingowe w cenie najmu....

  • Apartament w Śródmieściu Arkadia Jana Pawła II blisko metro
    1 / 14
    Apartament w Śródmieściu Arkadia Jana Pawła II blisko metro

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośred...

  • Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Chrzanów Mały
    Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Chrzanów Mały

    Grodzisk Mazowiecki

    • 630 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Chrzanów Duży działki budowlane na sprzedaż. Działka o powierzchni 3500 m2 . Działka usytuowana w bliskiej odległości od zjazdu na obwodnicę Grodziska Mazowieckiego. Doskona...

  • Przestronny piękny dom 20 km od Warszawy
    Przestronny piękny dom 20 km od Warszawy

    Kiełpin

    • 2 391 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Gocław ul. Abrahama Pokój z kuchnią 43m2 Parking bezpośredni
    1 / 12
    Gocław ul. Abrahama Pokój z kuchnią 43m2 Parking bezpośredni

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bezpośrednio wynajmę: mieszkanie 43m2 , pokój 28 m2+ kuchnia 6 m2+ łazienka z WC+ miejsce w garażu podziemnym Znakomita lokalizacja Gocław ul: Abrahama róg Fieldorfa. Komunikacja...

  • Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC/Bez Prowizji
    Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC/Bez Prowizji

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 235 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC/Bez Prowizji
    Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC/Bez Prowizji

    Milanówek

    • 1 235 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC
    Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC

    Adamów

    • 1 235 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno
    Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno

    Leszno

    • 2 250 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Szlak wielkich jezior nad jeziorem
    Szlak wielkich jezior nad jeziorem

    Warszawa

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze Harsz Działka ma powierzchnię 3002 m2. jest to wydzielona osada z drogami...

  • Mieszkania dla 1-2 osób
    1 / 5
    Mieszkania dla 1-2 osób

    Piaseczno

    • 2 250 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy nowe przytulne mieszkania, o powierzchni 15-25 m2, znajdujące się w samym centrum Piaseczna przy ulicy Jana Pawła. Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu [tel]. Mie...

  • Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim
    Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odsapię miejsce z pomnikiem w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowiecki

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 4 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia ładne mieszkanie przy ul. Krakowskie Przedmieście 59 Ciche mieszkanie o powierzchni ok. 40 m, w skład którego wchodzi: Salon z aneksem kuchennym o powier...

  • Lokal Opacz Kolonia

    Opacz-Kolonia

    • 9 934 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonała, powierzchnia usługowo-biurowa w nowoczesnym budynku . Parter 57,95 m2: wydzielona recepcja, sala konferencyjna (wyposażona w rzutnik, ekran, system głośnomówiący),...

  • Blisko kolej, kamienica, komórka lokatorska
    1 / 6
    Blisko kolej, kamienica, komórka lokatorska

    Milanówek

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne, balkon, parking
    1 / 7
    Przestronne, balkon, parking

    Walendów

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 3 590 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 795 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PPIG z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej pod budownictwo wielorodzinne lub usługowe Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję bud...

  • Świetny Adres! Zamieszkaj na swoim lub zainwestuj
    1 / 16
    Świetny Adres! Zamieszkaj na swoim lub zainwestuj

    Warszawa

    • 579 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ***UWAGA*** Oferta objęta programem "KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 34,93 mkw, usytuowany na trzeci...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 2 800 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 126 mkw, zlokalizowane na 10 piętrze w budynku z 1997 roku przy ul. Łuckiej na warszawskiej Woli, obok Metra Rondo Daszyńskiego.Nieruch...