• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 897)
  • Nowa niższa cena, 3-pokojowe mieszkanie w centrum!

    Pruszków

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjni...

  • 1 / 4
    Brwinów – cisza i szybki dojazd do Warszawy

    Brwinów

    • 650 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Brwinowie, powierzchnia 950m2.Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, co zapewnia ciszę i prywatność, a jednocze...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Włochy, Opacz Wielka

    Warszawa » Włochy

    • 15 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 765 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących gruntu pod działalność...

  • Sprzedam lokal użytkowy 103m2 warszawa
    1 / 3
    Sprzedam lokal użytkowy 103m2 warszawa

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 020 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bezpośrednie sprzedam lokal użytkowy 103m2, z NAJEMCĄ do 2025 roku, przy ulicę Radarowej 9 w Warszawie. Lokal posiada dwa wejścia, witrynę ,klimatyzację, alarm, monitoring, parkin...

  • Działka Jastrzębnik gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka Jastrzębnik gm. Żabia Wola

    Jastrzębnik

    • 1 999 000 zł cena
    • 36 730 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jastrzębnik piękna działka rolno-budowlana o powierzchni 36730 m2 w nieregularnym kształcie - na sprzedaż. Bardzo atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 36.730m2....

  • Lokal Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Wąski Jar

    Warszawa » Ursynów » ul. Jar

    • 25 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu nieruchomość na Ursynowie/Kabaty. Dom o łącznej powierzchni 650m, wybudowany w 2000 roku w klimacie dworkowym. Większość pokoi w domu nie jest urządzona, stąd aranż...

  • Dom Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Wąski Jar

    Warszawa » Ursynów » ul. Jar

    • 25 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

• Dwa domy w Zalesiu Dolnym
    Dwa domy w Zalesiu Dolnym

    Piaseczno

    • 3 000 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • działka budowlana warszawa
    1 / 7
    działka budowlana warszawa

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 972 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana ogrodzona zagospodarowana wszystkie media w ulicy.domek letniskowy 35m.do rozbudowy lub wyburzenia blisko puszczy Kampinowskiej, do centrum 15 min.samochodem do m...

  • Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam serdecznie do obejrzenia mieszkania na Białołęce. Osiedle ogrodzone, wraz z monitoringiem. Budynek z cegły, ocieplony, w planach odnowienie elewacja. Lokal składa się...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki os. Szczęsne
    1 / 7
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki os. Szczęsne

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Grodzisk Mazowiecki piękne obszerne mieszkanie w przedwojennym domu - na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 na piętrze , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienk...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 990 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 511 395 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 4 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Przy Alabastrowej 55 to projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku. Powierzchnia 117,67 m2 mieści 4 pokoje, słoneczną część dzie...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 486 126 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Regina Rex - to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia późniejszą aran...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 371 732 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom prefabrykowany Tracja 2 to projekt domu o powierzchni poniżej 100 m2, charakteryzującego się z jednej strony prostotą rozwiązań, z drugiej - niezwykłą funkcjonalnością i pra...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 296 451 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany w Cienistkach to dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej stodoły, który zwraca uwagę oryginalnym wykończeniem, a mieszkańcom oferuje wygodny program użytkowy. Ef...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 638 535 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Miriam IV to piękny, gustowny dom parterowy, którego główny atutem są cztery sypialnie w strefie nocnej, w tym jedna z nich zaprojektowana została jako moduł...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 616 829 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Ekonomiczny 1 B jest to projekt niedużego, parterowego domu jednorodzinnego dla 3-4 osób. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 100,88 m2 (kubatura 621 m3). Dom Ek...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 340 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 115 m2 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 25

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 347 044 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany w Kosaćcach 2N to projekt nowoczesnego domu parterowego o prostej, minimalistycznej bryle, której charakter podkreśla dwuspadowy dach bezokapowy. Jednokondygna...