• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 894)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Konstruktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 5 148 € cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal usługowo-biurowy o pow. 312 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej p...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 11 519 € cena
    • 781 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 781 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 3 858 € cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 197,85 m2 na 8 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Poznańskiej poleca Age...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Konstruktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 38 787 € cena
    • 2 675 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2675m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja N...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Konstruktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 2 385 € cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 164,50 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej poleca...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Konstruktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 6 435 € cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal usługowo-biurowy o pow.390 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej poleca Agencj...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 230 € cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 219 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Kamionkowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kamionkowska

    • 59 685 zł cena
    • 865 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 865 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Kamionkowskiej. poleca Agencja Nier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 17 904 € cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 942,32 m2 na 7 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Poznańskiej poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Słomińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Słomińskiego

    • 42 900 € cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy pow.2200 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Konstruktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 12 977 € cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 895 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja N...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 12 124 € cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 822 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Poznańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Poznańska

    • 5 161 € cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 271,65 m2 na 5 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Poznańskiej poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 5 270 € cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do do podnajmu: lokal biurowy o pow. 310 m2 na Powiślu, na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Solec, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • 3 oddzielne pokoje
    1 / 8
    3 oddzielne pokoje

    Warszawa

    • 5 400 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jana Kazimierza, na Woli. W skład lokalu o pow. 75 m2 wchodzi salon...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Łucka
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Łucka

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dla osób bez kotów. Do wynajęcia nowoczesny, jasny apartament o powierzchni 125 m2 usytuowany na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 1998 r na bliskiej Woli, róg ulicy Łuckie...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Erazma Ciołka
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Erazma Ciołka

    Warszawa

    • 1 570 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Komfortowe biuro 19,25 m² w budynku na Woli! Dostępne od 01.05.2026 Lokalizacja: 5 min spacerem od metra Księcia Janusza STANDARD: Nowoczesny budynek z windą Dostęp 24/7 + kont...

  • Na minimum 6 miesięcy
    1 / 9
    Na minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka 27 m2 na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz d...

  • Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 599 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wysta...

  • Mieszkanie Warszawa żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

    Warszawa

    • 5 990 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 66 m2, usytuowany na chronionym i monitorowanym osiedlu zamkniętym w znakomitej lokalizacji przy ulicy Rydyg...