• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 897)
  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 672 750 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 4 070 679 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 31 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M03, taras: 14,65 m, ogródek: 124,16 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zesta...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 2 110 240 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 22 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-17, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 1 064 705 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 18 357 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • Działka budowlano - rolna blisko W-wy

    Łąki

    • 850 000 zł cena
    • 4 724 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano - rolną położoną przy u...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 681 720 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 194 552 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 14 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 72 ( z antresolą ), taras: 14,19 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 669 375 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 763 785 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 556 459 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-03, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 795 153 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 646 598 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 423 046 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B2 - lokal M0.5 - balkon: NIE miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe mie...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 772 573 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.2 - balkon: 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 561 005 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-20, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 865 113 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji Budynek B2 - lokal M3.4 - dwa balkony: 5,19 m + 9,38 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 668 405 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro