• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Miękinia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 897)
  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 289 849 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 11 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 65 ( z antresolą ), balkon: 21,14 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na st...

  • Domy 2-lokalowe w cichej części Miasteczka Wilanów

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 2 741 582 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 24 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - 31 marzec 2027 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Realizacja inwestycji - III kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ul...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 734 160 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 23 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 013 094 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 22 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 556 460 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-22, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 751 583 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 627 097 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.5 - ogródek: 21,80 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 762 475 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-05, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 556 460 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-34, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 753 308 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 561 005 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-32, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 1 036 896 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 878 085 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M2.6 - dwa balkony: 4,19 m + 7,90 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 527 288 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-01, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 932 364 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M1.1 - balkon: 12,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • Działka pod Twój dom na łonie natury blisko W-wy

    Łąki

    • 373 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ul. Polig...

  • 0%, deweloperskie, Domaniewska - lokale użytkowe

    Warszawa » Mokotów

    • 1 734 460 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 710 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Etap 3 - oddany do użytkowania w 2022 roku Lokal użytkowy nr GU-02 W ramach tego etapu inwestycji powstaną dwa budynki o zróżnicowanych bryłach...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 570 852 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-31, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...