• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzczonowice
  • Gogolewo
  • Szczyrk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 900)
  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 799 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy.To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Istnieje możliw...

  • Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 3 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Warszawskich Jelonkach. Zabudowana domem z lat 30 ubiegłego stulecia do kapitalnego remontu lub rozbiórki. ul. Lustrzana Sprzedaż bezpośrednia

  • Przestronny apartament na Natolinie
    1 / 16
    Przestronny apartament na Natolinie

    Warszawa

    • 1 595 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament, zlokalizowany przy ulicy Stryjeńskich 19, na warszawskim Natolinie. Lokal usytuowany jest na dziesiątym i jedenastym piętrze, w budynku z 2001 r...

  • 3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon
    1 / 16
    3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Maklakiewicza Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą - jeden właściciel. Wszystkie piony, grzejniki i instalacja elektryczna są po wymianie....

  • 3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM
    1 / 3
    3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM

    Warszawa

    • 952 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo | odbiór III kwartał 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na 1. piętrze nowoczesne...

  • 2 pokoje z ogródkiem i tarasem, Białołęka
    1 / 14
    2 pokoje z ogródkiem i tarasem, Białołęka

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne mieszkanie z ogródkiem na Białołęce Nowodwory w okolicy Pętli autobusowo-tramwajowej Nowodwory – miejsce, gdzie naprawdę można odpocząć. Kameralne mieszkanie z ogródkiem...

  • Jednopokojowe z tarasem czynsz już w cenie
    1 / 14
    Jednopokojowe z tarasem czynsz już w cenie

    Warszawa

    • 3 960 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Mieszkanie w apartamentowcu Rezydencja Symfonia, przy ul. Okrzei, który uznawany jest za jedną z najlepiej wykonanych adaptacji zabytkowych budynków starej Pragi - w budynku został...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów, Pejzażowa
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów, Pejzażowa

    Warszawa

    • 1 549 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 17 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    CICHE, TUŻ przy metrze Wilanowska Doskonały rozkład: - obecnie 5 pokoi, - w oryginale: * salon 27,50 m2! * kuchnia widna, osobna 7 m2, * sypialnie: 10, 11,30 i 12 m2, * łazienki:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 2000m (ok 59x34m) objęta MPZP gminy Białołęka. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze. Dojazd drogą asfalt...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka
    Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow ok 2400m, w kształcie trapezu o długości 128m i szerokości od frontu 22m i z tyłu działki 15m. Dojazd drogą asfaltową, w której znajduje się prąd i woda (planowany ga...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1800 (ok 44x41m) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne (MPZP w 2021r). Gaz i woda w drodze, prąd znajduje się do 100m. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty:...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin

    Warszawa

    • 705 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1500m zlokalizowana z zacisznym miejscu Warszawy. W kształcie foremnego prostokąta o wumiarach ok 27x56m. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Prąd, woda oraz...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow 1550m w kształcie trapezu o szer 20m. W MPZP gminy Białołęka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media w drodze. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka

    Warszawa

    • 1 376 480 zł cena
    • 4 916 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 4916m w kształcie prostokąta, o wymiarach ok 25x205m, zwężonego środkiem.Krótszym bokiem przylega do ulicy asfaltowej, za nią znajdują się tory kolejowe. Przeznaczon...

  • Działka rolna Warszawa Białołęka
    Działka rolna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 2 849 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o pow. 3700m (ok. 40x96) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Zlokalizowana jest w sąsiedztwie spokojnych osiedli, w dobrze skomunikowanej okolicy. Przylega do niej...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 134 600 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1830m (ok. 40x46) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Zlokalizowana jest w sąsiedztwie spokojnych osiedli, w dobrze skomunikowanej okolicy. Przylega do niej...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 945 500 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1550m (ok 44x35m) objęta MPZP gminy Białołęka. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze asfaltowej. Dojazd d...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 655 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1150m przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MPZP w 2021r) w otoczeniu domów jednorodzinnych. Prąd, woda i gaz znajdują się wzdłuż drogi. Działka w kształcie pro...

  • Domy 2-lokalowe w cichej części Miasteczka Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 3 304 930 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 22 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - 31 marzec 2027 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 639 930 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M0.6 - ogródek: 20,54 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny a...