• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 902)
  • Prężnie rozwijająca się okolica

    Łady

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 978 m2 powierzchnia
    • 759 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Ładach o powierzchni 1978m2 z której na prośbę i potrzeby kupującego właściciel może wydzielić działkę o pow min. 950m².Przybliżone wymiary działki 19mx100...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 499 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 8 800 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 87,03 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Południowe ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 7 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokaliza...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 5 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z 1959r. z windą, przy ul. Nowogrodzkiej 8.Lokal składa si...

  • 4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy
    1 / 16
    4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy

    Nowa Wola

    • 1 490 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy jednopoziomowy czteropokojowy apartament o całkowitej powierzchni 141 m², usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 2 760 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wystawą...

  • Ursynów, Działka 4963m2 z WZ na 6 lokali
    1 / 16
    Ursynów, Działka 4963m2 z WZ na 6 lokali

    Warszawa

    • 2 475 000 zł cena
    • 4 963 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 4 963 m² (nr ewid. 11/1, obręb 1-09-50), zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Ursynowa przy ul. Sar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SŁONECZNE, JASNE I PRZESTRONNE – MARINA MOKOTÓW
    1 / 16
    SŁONECZNE, JASNE I PRZESTRONNE – MARINA MOKOTÓW

    Warszawa

    • 2 090 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 28 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO] [English version below] - Mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II, blisko zarówno biznesowej części miasta, jak i terenów zielonych. Nowoczesne, przest...

  • Kawalerka, 22 m2, Rondo Wiatraczna, Grochów.
    Kawalerka, 22 m2, Rondo Wiatraczna, Grochów.

    Warszawa

    • 435 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    For English - call. +48 [tel] Elena. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Na sprzedaż, atrakcyjna, umeblowana kawalerka o powierzchni 22 m2 z od...

  • Dom Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum
    Dom Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum

    Warszawa

    • 4 000 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem Warszawa Wesoła Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej zielonych części Warszawa Wesoła. To...

  • ✅Saska Kępa/miejsce postojowe/monitoring✅
    1 / 13
    ✅Saska Kępa/miejsce postojowe/monitoring✅

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem nieruchomość zlokalizowana na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców. Osiedle na terenie strzeżonym z ochroną. Opis: Nieruchomość o powierzchni 51 mkw z dwoma oddzielnymi...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Topograficzna

    Warszawa » Rembertów » ul. Topograficzna

    • 789 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62 m² w zielonej części Rembertowa.Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.BUDYNEK I OKOLICA:3. piętro w 4-piętrowym bl...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 3 015 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,69 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 3 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.42,51 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 231 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,89 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. al. Rzeczypospolitej

    Warszawa » Wilanów » al. Rzeczypospolitej

    • 15 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 12 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitej poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • 4 pokoje | sauna | biokominek | 92 m² | garaż

    Piaseczno » ul. Młynarska

    • 956 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z sauną | 92 m² | Piaseczno, ul. Młynarska Przestronne, komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położone na zamkniętym, zadbanym osie...

  • Działka Stara Iwiczna ul.

    Stara Iwiczna

    • 1 765 462 zł cena
    • 3 538 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wspaniała działka usługowo-mieszkaniowa tuż pod Warszawą.Jedną z zalet jest uzbrojenie działki w media, prąd i woda na działce, a gaz i kanalizacja tuż przy niej, w drodze asfaltow...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola, Czyste

    Warszawa » Wola

    • 1 273 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Obiekt usługowo-magazynowo-biurowo-produkcyjny z wjazdem bezpośrednio z ulicy. Bardzo dobry dojazd, przy głównych arteriach komuni...