• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie
    1 / 12
    Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie i przygotowany do natychmiastowego zamieszkania. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o...

  • 3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów
    1 / 12
    3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów

    Warszawa

    • 1 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 3 pokoje | 67 m² | 1 piętro | Balkon | Kamionek / Saska Kępa / Grochów | Bez prowizji Na spr...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Tomasza Nocznickiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Tomasza Nocznickiego

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Polecamy jasne, ciche z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Bielanach Możliwość rearanżacji pomieszczeń Budynek z 1969 r, po termoizolacji, wymiane przewody instalacyjnyjne, 2 dźwigi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa

    Warszawa

    • 1 059 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży wygodne i przestronne , 3   pokojowe mieszkanie  ( pierwotnie 4 pokojowe ) o powierzchni 74m2, zlokalizowane na przyjaznym osiedlu Kolorowa w Ursusie. Mieszkanie położ...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Słodowiec
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Słodowiec

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Bielanach Kamienica z 1968, cegła Ekspozycja północno-południowa Piwnica 7 m Balkon 2m Metro Słodowiec 5 min na pieszo Mieszkanie przestronne, b...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1985r Rama H Ekspozycja północny -zachód Balkon 1x1 m Piwnica 3 m Mieszkanie jako inwesycja pod wynajem, lub do własnej aran...

  • Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna
    1 / 16
    Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,2 m² w centrum Piaseczna położone blisko ul. Puławskiej. Świetna lokalizacja, oddzielna kuchnia...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,
    1 / 2
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,

    Warszawa

    • 3 150 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 3 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    *Na sprzedaż Ekspektatywa z możliwością dokupienia większej ilości udziałów  Oferta dotyczy sprzedaży praw do lokali jakie zostały wywłaszczone z dekretu Bieruta a następnie odzys...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera,...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Radziwie

    Warszawa » Wola » ul. Radziwie

    • 3 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W b...

  • Działka Janczewice ul. Jedwabna

    Janczewice » ul. Jedwabna

    • 760 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 760 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,W świecie, gdzie każdy chce „blisko, ale cicho”, ta działka gra pierwsze skrzypce. Janczewice, ul. Jedwabna - kameralna enklawa pomiędzy Magdalenką, Lesznowolą i Pia...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 553 € cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 314 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 204 € cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia lokal biurowy o pow. 221 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Szeligowska

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 720 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 625 € cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.250 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Zaściankowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Zaściankowa

    • 719 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 30 m² typu open space, położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego -...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 10 128 € cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 24 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 422 m2 w Centrum Warszawy, w kameralnej kamienicy biurowej, w okolicach Krakowskiego Przedmieścia i Placu Zamkowego, poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 25 434 € cena
    • 1 413 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1413 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 793 € cena
    • 432 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.432,95m2 na 7 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...