• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Elegancki dom 260 m² na skraju lasu – Wawer
    1 / 16
    Elegancki dom 260 m² na skraju lasu – Wawer

    Warszawa

    • 2 899 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 11 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 260 m², położony w spokojnej, zielonej części Wawra, bezpośrednio przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego....

  • DO WYNAJĘCIA dwupokojowe m-3 Centrum 40m W-wa ONZ bezpośredn
    1 / 16
    DO WYNAJĘCIA dwupokojowe m-3 Centrum 40m W-wa ONZ bezpośredn

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DO WYNAJĘCIA dwupokojowe m-3 Centrum 40m W-wa ONZ bezpośrednio BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Do wynajęcia mieszkanie M-3 dwupokojowe CENTRUM wynajmę MIESZKANIE 2 pokoje 40m Warszawa...

  • 2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra
    1 / 6
    2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pak samodzielnych kawalerek tuż przy stacji METRO MŁOCINY Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,9 m² podzielone na 2 niezależne kawalerki,  wyremontowane oi w pełn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jana Ciszewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jana Ciszewskiego

    Warszawa

    • 5 550 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 POKOJE Z BALKONEM | NOWE BUDOWNICTWO 2025 | 2 MIEJSCA POSTOJOWE | KOMÓRKA LOKATORSKA | URSYNÓW | NOWA INWESTYCJA DEVELIA | PATIO | USŁUGI | PRZY SGGW | METRO  Przedstawiamy prze...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 11
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 119 723 zł cena
    • 1 866 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, Al. Jerozolimskie, rejon Pl. Zawiszy. Możliwa działalność edukacyjna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 1866 mkw. netto., 1959 mkw. brutto na piętrze cz...

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 259 390 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! B1 -114,49 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Wa...

  • Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,

    Dawidy

    • 22 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

     HALA MAGAZYNOWA 550 m² Z BIUREM - DAWIDY | DOSTĘPNOŚĆ 06.2026 BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o łącznej powierzchni 550 m², z wydzieloną częścią biurową ok. 5...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe,

    Warszawa

    • 27 473 zł cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal z możliwością prowadzenia ciężkiej gastronomii. Wejście od ulicy Grochowskiej, ciąg pieszy i i główna ulica. Witryny widoczne od Grochowskiej, możliwość reklamy. Budynek Gro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje z ogrodem i tarasem | Żerań | garaż
    1 / 16
    3 pokoje z ogrodem i tarasem | Żerań | garaż

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku z windą, oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu (Białołęka), przy ul. Krzyżówki, na...

  • Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %
    1 / 8
    Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 11 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Nowe mieszkanie 2 pokojowe - gotowe do odbioru
    1 / 4
    Nowe mieszkanie 2 pokojowe - gotowe do odbioru

    Warszawa

    • 706 930 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe w oddanej inwestycji, położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa – na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blis...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Kamionek, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Kamionek,...

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m² przy ul. Żupniczej. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesne wnętrza i wygodę na co dzień. Mieszkanie s...

  • Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %
    1 / 9
    Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowiecki Park Krajobrazowy. T...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 POKOJOWE MIESZKANIE | NOWA INWESYCJA I W PEŁNI URZĄDZONE | DOSTĘPNE OD 01.03.26 Prezentujemy Państwu przestronne i w pełni umeblowane 42-metrowe mieszkanie z balkonem w zaproje...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 48 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    NOWOCZESNE BIURO COWORKINGOWE  Dostępny unit od zaraz- max. 51 osób Czynsz bazowy: 850zł/os. Dostępne dodatkowe pakiety  umeblowanie 100zł/os. dostęp do Brain Embassy 400zł/os...

  • Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn
    1 / 8
    Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn

    Kajetany

    • 480 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/18 o powierzchni 1072 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona w drugiej linii zabudowy od ul. Czarny Las, z bezpośrednim dostępem do ni...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 4 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Luksusowy Apartament 54 m² | 12. piętro | Nagłośnienie Multi-room | Al. Jana Pawła II 80 Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m², położony na 12. piętrze w pr...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 56 846 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, Al. Jerozolimskie, rejon Pl. Zawiszy. Możliwa działalność edukacyjna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 886 mkw. netto., 930 mkw. brutto na piętrze dwun...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 38 496 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, Al. Jerozolimskie, rejon Pl. Zawiszy. Możliwa działalność edukacyjna, medyczna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 600 mkw. netto. na piętrze drugim....