• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Lokal użytkowy Pruszków, Aleje Jerozolimskie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Pruszków, Aleje Jerozolimskie

    Pruszków

    • 16 919 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 240 m2, zlokalizowany w Pruszkowie przy Alejach Jerozolimskich. Dobry dojazd do węzła Opacz-Kolonia z wjazdem na trasę S2 i S8 oraz na autostrad...

  • Lokal użytkowy Janki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Janki

    Janki

    • 9 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 120 m2, zlokalizowany w Jankach. Odległości: centrum handlowe Janki 3,4 km, przystanek autobusowy 2 km. Lokal usytuowany na 1...

  • Działka Kiełpin gm. Łomianki
    1 / 2
    Działka Kiełpin gm. Łomianki

    Kiełpin

    • 850 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 852 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 998 m2 zlokalizowana w Kiełpinie w gminie Łomianki. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dobra lokalizacja: przystanek autobusowy 200 m, sta...

  • Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki

    Duchnice

    • 18 963 750 zł cena
    • 29 175 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 29 175 m2 zlokalizowana w Duchnicach, gm. Ożarów Mazowiecki; dobrze skomunikowana z wjazdem na węzeł S8 Konotopa, Pruszków. Przybliżone wymiary...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska

    Płochocin

    • 8 677 200 zł cena
    • 14 462 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 14 462 m2 zlokalizowana w Płochocinie przy ul. Poznańskiej. Dobry dojazd do trasy S8, A2. Działka w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary: 5...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Nowogrodzka
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Nowogrodzka

    Warszawa

    • 2 128 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 18,12 m2 usytuowany na 4 piętrze w sześciopiętrowym biurowcu przy ul. Nowogrodzkiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół l...

  • Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 640 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Marynin - w gminie Grodzisk Mazowiecki. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, przystanki autobusowe...

  • Działka Warszawa Ursus
    1 / 4
    Działka Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 524 m2 powierzchnia
    • 1 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 524 m2 , zlokalizowana w Ursusie. Cicha i spokojna okolica. Dobry dojazd do centrum. W promieniu 500 m przystanek autobusowy, stacja PKP 1,5 km....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Odstąpię Dochodowy Salon Stylizacji Paznokci
    1 / 8
    Odstąpię Dochodowy Salon Stylizacji Paznokci

    Warszawa

    • 149 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 863 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Odstąpię dochodowy salon stylizacji paznokci – Mokotów Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, dochodowy salon stylizacji paznokci z 17-letnią historią działalności oraz szeroką bazą s...

  • Luxury&Prestige&Cosmopolitan&Security 24/7
    1 / 8
    Luxury&Prestige&Cosmopolitan&Security 24/7

    Warszawa

    • 14 950 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Ekskluzywny apartament w Cosmopolitan – 27. piętro, spektakularny widok na Warszawę Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowym wieżowcu Cosmopolitan Twarda 4, w samym sercu...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 3 002 € cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 158 m2 na warszawskim Mokotowie, na 6 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 7 293 € cena
    • 503 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 503 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 9 526 € cena
    • 657 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 657 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Górczewska

    Warszawa » Bemowo » ul. Górczewska

    • 3 000 zł cena