• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Nowe, granica Woli i Ochoty
    1 / 12
    Nowe, granica Woli i Ochoty

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament 2 pokojowy 42 m2, 5p/6p, jednopoziomowy, z dużym balkonem, ekspozycja okien południowy wschód , komfortowo umeblowany, cichy. Wszystkie okna wychodzą na patio. Rozkład...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 44 634 zł cena
    • 812 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 812 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 15 721 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 286 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 20 448 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 372 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska

    Warszawa

    • 795 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Sadybie do wprowadzania, albo do własnej aranżacji Budynek po termoizolacji, z 1977 Rama H Klasyczny funkcjonalny rozklad mieszkania Ekspozycj...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II

    Warszawa

    • 79 350 zł cena
    • 853 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 853 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchom...

  • Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 1 476 m2 powierzchnia
    • 596 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 612 353 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 24 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie, łącząca elegancką architekturę, liczne udogodnienia oraz komfortową lokalizację z szybkim dostępem do centrum miasta. Zakup bezpośre...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem
    1 / 9
    Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Warszawa, Wola, Koło, ul. Astronomów Metro Księcia Janusza - 300m autobus - 300m tramwaj - 500m Księga Wieczysta, jeden właściciel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.5 m²....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 971 486 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 27 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 108 673 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 22 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 3 586 091 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 27 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

• Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 20 888 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 380 m2 na 2 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 55 024 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1001 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 39 412 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 717 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 82 479 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1483 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojekto...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 4 082 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 66,08 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nier...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 42 486 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 662,10 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojek...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 6 847 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Do wynajęcia: magazyn o pow. 160,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Dom...

  • Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów
    1 / 16
    Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów

    Warszawa

    • 1 236 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Elegancki 3 pokojowy Apartament z tarasem 10 m 2 w inwestycji Wola Tower. Wystrój mieszkania w stonowanej kolorystyce zgodny z ostatnimi trendami. Kuchnia oraz łazienka w pełni wyp...