• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • 2 pokoje z osobną kuchnią – Praga-Północ blisko Metra! ?

    Warszawa

    • 675 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz gotowego do wprowadzenia, stylowego mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych i najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 9 720 € cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 6 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- produkcyjna o pow.1800 m2 w hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego. poleca Property O...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 942 € cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.215,86 m2 na1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 868 € cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.207,65 m2 na 1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Działka Zgorzała ul. Postępu

    Zgorzała » ul. Postępu

    • 2 470 000 zł cena
    • 4 850 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Adres: Zgorzała, ul. PostępuPowierzchnia: 4850 mkwPołożenie: prostokątnaRodzaj: budowlana z MPZPCena: 2.470.000 złOferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka pro...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 600 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Teren w trakcie...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 799 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy.To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Istnieje możliw...

  • Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 3 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Warszawskich Jelonkach. Zabudowana domem z lat 30 ubiegłego stulecia do kapitalnego remontu lub rozbiórki. ul. Lustrzana Sprzedaż bezpośrednia

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronny apartament na Natolinie
    1 / 16
    Przestronny apartament na Natolinie

    Warszawa

    • 1 595 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament, zlokalizowany przy ulicy Stryjeńskich 19, na warszawskim Natolinie. Lokal usytuowany jest na dziesiątym i jedenastym piętrze, w budynku z 2001 r...

  • 3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon
    1 / 16
    3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Maklakiewicza Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą - jeden właściciel. Wszystkie piony, grzejniki i instalacja elektryczna są po wymianie....

  • 3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM
    1 / 3
    3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM

    Warszawa

    • 952 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo | odbiór III kwartał 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na 1. piętrze nowoczesne...

  • 2 pokoje z ogródkiem i tarasem, Białołęka
    1 / 14
    2 pokoje z ogródkiem i tarasem, Białołęka

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne mieszkanie z ogródkiem na Białołęce Nowodwory w okolicy Pętli autobusowo-tramwajowej Nowodwory – miejsce, gdzie naprawdę można odpocząć. Kameralne mieszkanie z ogródkiem...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 2000m (ok 59x34m) objęta MPZP gminy Białołęka. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze. Dojazd drogą asfalt...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka
    Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow ok 2400m, w kształcie trapezu o długości 128m i szerokości od frontu 22m i z tyłu działki 15m. Dojazd drogą asfaltową, w której znajduje się prąd i woda (planowany ga...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1800 (ok 44x41m) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne (MPZP w 2021r). Gaz i woda w drodze, prąd znajduje się do 100m. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty:...

  • Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock
    Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock

    Nowa Wieś

    • 570 330 zł cena
    • 6 337 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow nieco ponad 6000m(ok 23x265m) przylegająca do drogi wąskim pasem (ok 5x60m). Położona w malowniczej okolicy nad samym stawem. Ujęta w MPZP gminy Serock pod zabudowę j...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin

    Warszawa

    • 705 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1500m zlokalizowana z zacisznym miejscu Warszawy. W kształcie foremnego prostokąta o wumiarach ok 27x56m. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Prąd, woda oraz...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow 1550m w kształcie trapezu o szer 20m. W MPZP gminy Białołęka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media w drodze. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka

    Warszawa

    • 1 376 480 zł cena
    • 4 916 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 4916m w kształcie prostokąta, o wymiarach ok 25x205m, zwężonego środkiem.Krótszym bokiem przylega do ulicy asfaltowej, za nią znajdują się tory kolejowe. Przeznaczon...

  • Działka rolna Warszawa Białołęka
    Działka rolna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 2 849 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o pow. 3700m (ok. 40x96) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Zlokalizowana jest w sąsiedztwie spokojnych osiedli, w dobrze skomunikowanej okolicy. Przylega do niej...