• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 39 200 € cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 28 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy
    1 / 6
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym...

  • Nowoczesne lokale usługowe  140–420 m² przy głównej ulicy
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 37 500 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta
    Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta

    Warszawa

    • 729 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI! Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: Metro M2 Księcia Janusza, For...

  • Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie
    Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie

    Warszawa

    • 7 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy, który jest położony w przedwojennej kamienicy w sercu samego Powiśla - Śródmieścia w Warszawie. Lokal położony na 2 piętrze. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI: Lokal...

  • widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus
    1 / 16
    widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus

    Warszawa

    • 1 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    rezerwacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i widne i klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe położone na znanym i lubianym osiedlu Hubertus. Mieszkanie dobrze rozplanowane z zab...

  • Bródno 3 pokoje
    1 / 2
    Bródno 3 pokoje

    Warszawa

    • 660 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    M-4 ul. Wyszogrodzka piętro 9/10 trzy pokoje rozkładowe, dwustronne, słoneczne płd-zach, loggia, własny schowek na piętrze, uroczy widok na panoramę W-wy, przy szkole z basenem, w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękna Rezydencja na Prestiżowym Osiedlu Ventana

    Walendów

    • 3 600 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJICENA PROMOCYJNA DO 31.05.2026r.Piękna, wyjątkowa Rezydencja w wysokim standardzie, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy willowe...

  • Strzeniówka dom 250 m2 do własnej aranżacji.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 000 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość w Strzeniówce dom wolnostojącym w stylu dworkowym o powierzchni około 225 m² ,posadowiony na działce gruntu o powszechni 3000 m2, to niezwykłe miejsce o u...

  • Przestronny dom 150 m² | piękna działka 690 m²

    Pruszków » ul. Mariańska

    • 1 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny i bardzo zadbany dom z duszą o powierzchni użytkowej 150 m², położony na urokliwej, kształtnej działce 690 m². Nieruchomość znajduje w spokojnej...

  • Dom Magdalenka ul. Sosnowa

    Magdalenka » ul. Sosnowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości REVI HOME ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród s...

  • Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a

    Warszawa

    • 39 700 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a w bardzo bliskiej lokalizacji przystanku autobusowego ( około 100 - 150 m ) . Działka o powierzchn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Tadeusza Rejtana
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Tadeusza...

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Najemca nie płaci prowizji ! Do  wynajęcia  ładne, umeblowane mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Rejtana 5. Najemca poza czynszem najmu opłaca dodatkowo czynsz adm. (czynsz be...

  • OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK
    1 / 16
    OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko Warszawa - Ochota | Park Szczęśliwi...

  • Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO

    Stare Babice

    • 2 270 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowa...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 759 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Brzeziny, Ostródzka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Brzeziny, Ostródzka

    Warszawa

    • 528 061 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 669 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m², zlokalizow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Skarbka Z Gór
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Skarbka Z Gór

    Warszawa

    • 528 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka BEZ Podatku PCC! Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o po...