• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • Połowa bliźniaka 6 pokoi w dobrej lokalizacji

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej .Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia...

  • Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.
    Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkani...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Powstańców Śląskich
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Powstańców Śląskich

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do ce...

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka,
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka,

    Warszawa

    • 1 847 777 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poranki zaczynają się tu od światła. Miękkiego, wpadającego przez duże okna, odbijającego się od naturalnych materiałów i spokojnych kolorów. To jeden z tych domów, w których wszy...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 12 599 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, ul. Trakt Lubelski Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej Liczba lokali: 4 Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdy Powierzchnie działek: od 135 m...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 12 148 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.220m2 na 2 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa

    • 16 753 zł cena
    • 566 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 566 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskow...

  • Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego

    Warszawa

    • 182 427 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy pow.2200 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana z pełnymi mediami, 850 m do SKM
    1 / 9
    Działka budowlana z pełnymi mediami, 850 m do SKM

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 1 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z MPZP o powierzchni 790 m² w Warszawie (Nowy Rembertów) przy ul. Dowódców 4, w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Działka ogrodzona, z bramą...

  • 2 pokoje przy metrze
    1 / 16
    2 pokoje przy metrze

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do wynajmu ładne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w pobliżu Metra Natolin przy ul. Braci Wagów 20. Mieszkanie o pow. 37m2 położone na 4 piętrze z windą w budynku z 2...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny segment o wysokim standardzie wykończenia, idealny dla wymagających klientów ceniących komfort i spokój. Nieruchomość oferuje aż 4 funkcjonalne pokoje, któr...

  • Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego

    Warszawa

    • 12 858 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy pow.121 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego w okolicach ul. Słomińskiego, na warszawskim Żoliborzu. poleca Agencja nieruc...

  • BIAŁOŁĘKA | 3 POKOJE | BLOK 2010r | GARAŻ | LOGGIA
    1 / 10
    BIAŁOŁĘKA | 3 POKOJE | BLOK 2010r | GARAŻ | LOGGIA

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko: Białołęka | 3 Pokoje | Oddzielna k...

  • Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego

    Warszawa

    • 6 588 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.pow.62 m2 na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje 35m²
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje 35m²

    Warszawa

    • 1 650 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Myśliborska 85 Warszawa, mieszkanie 35 m² (pokój z otwartą kuchnią +sypialnia +duży balkon) 3 piętro, bez windy. Budynek z 2002 r. Możliwość wynajęcia miejsca garażowego za dodatko...

  • Działka usługowa w świetnej lokalizacji

    Milanówek » ul. Królewska

    • 900 000 zł cena
    • 1 914 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1914 m² położona w Milanówku w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym tuż przy ul. Królewskiej oraz Villi Milan...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Żoliborz ul. Słomińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Słomińskiego

    • 4 675 € cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy pow.187 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego w okolicach ul. Słomińskiego, na warszawskim Żoliborzu. poleca Property Offi...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek ul. Janowiecka

    Warszawa » Targówek » ul. Janowiecka