• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia 70m2, 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie jedna z dużym łóżkiem i obszerną szafą, d...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Lindleya Williama

    Warszawa » Śródmieście » ul. Lindleya

    • 4 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na biuro 74m2 3 pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z oknem które może pełnić rolę serwerowni lub archiwum. Dwa pokoje wychodzą na Aleje Jerozolimsk...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Jadźwingów

    Warszawa » Mokotów » ul. Jadźwingów

    • 5 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu 103m2 3pokoje w tym salon i dwie sypialnie, garderoba, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka , osobne WC, przedpokój. Stylowa, w pełni umeblowana, kuchnia z lodów...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 7 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 105 m2, 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oddzielonym barkiem, 2 sypialnie, każda z łazienką jedna z wanną druga z kabiną prysznicową, osobne WC. Mieszkanie ume...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Lindleya Williama

    Warszawa » Śródmieście » ul. Lindleya

    • 4 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Wynajmę Nowy Apartament, Wa-wa Włochy, 61m2, 2 łazienki
    Wynajmę Nowy Apartament, Wa-wa Włochy, 61m2, 2 łazienki

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis Włochy - RAKÓW ul. Jutrzenki Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym otwartego na hol sypialni - z szafą i łóżkiem sypialni – z szafą wnękową i łożem małżeńskim...

  • Segment  Warszawa Włochy, ul. Denarowa
    1 / 16
    Segment Warszawa Włochy, ul. Denarowa

    Warszawa

    • 2 650 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten pełen możliwości aranżacyjnych segment skrajny to 282 m² powierzchni użytkowej usytuowanej na działce o powierzchni 371 m² przy spokojnej ul. Denarowej w warszawskich Włochach....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • „3 pokoje, 71 m², balkon, garaż | Konstruktorska | gotowe do zamieszkania”
    „3 pokoje, 71 m², balkon, garaż | Konstruktorska | gotowe do zami...

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamento...

  • BEZP. 2 pok. Marszałkowska 85, Metro Centrum ! ENGLISH
    1 / 11
    BEZP. 2 pok. Marszałkowska 85, Metro Centrum ! ENGLISH

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO, bez prowizji. Ścisłe Centrum ! W bardzo dobrym stanie. W pobliżu - Rotunda, hotel Novotel. Metro Centrum. Balkon, winda, ochrona, monitoring, oddzielna kuchnia. Do wy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    ROZKŁADOWE, w doskonałej lokalizacji: - budynek z lat 80-ych w konstrukcji żelbetowej, tzw. cegła żerańska (bloki żelbetowe/płyta kanałowa), nie jest to tzw. "wielka płyta. - grunt...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski tel. [tel] Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone zi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Aleksandra Kowalskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Aleksandra Kow...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Targówek, ul. Aleksandra Kowalskiego 3 Metraż: 32,4 m² Piętro: 8/10 Rok budowy: 1970r. Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe z możliwości...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    KLASYCZNE Ursynowskie mieszkanie. MIESZKANIE funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Żelazna
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Wola, Żelazna

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , przy ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w 10 piętrowym w budynku. W promieniu 250 m przystanki aut...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Dominika Merliniego
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Dominika Merliniego

    Warszawa

    • 998 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokoje mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na pr...

  • 2 pokoje, Ursus, od zaraz
    1 / 15
    2 pokoje, Ursus, od zaraz

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od zaraz! Mieszkanie znajduje się w inwestycji Ryżowa Park, na granicy warszawskich dzielnic Włoch i Ursusa, przy ul. Stefanii Wilczyńskiej 5A (dawniej ul. Dzieci Warszaw...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 224 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,11 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Bema

    Warszawa » Wola » ul. Bema

    • 70 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Bema, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 020 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...