• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żabnica
  • Stara Dąbrowa
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2
    Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy, s...

  • Działka przemysłowa Radziejowice-Parcel gm. Radziejowice
    1 / 2
    Działka przemysłowa Radziejowice-Parcel gm. Radziejowice

    Radziejowice-Parcel

    • 11 500 000 zł cena
    • 44 600 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Położona w gminie Radziejowice działka przemysłowa o powierzchni niemal 4,5ha i wymiarach 108 x 400m. Frontem o szerokości ponad 100m przylega do drogi asfaltowej. Działka ma wyda...

  • Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2
    1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7 Dojazd do działki drogą ze służebnością...

  • Działka 1475m2, Kłudno Nowe gm. Grodzisk Maz.
    1 / 7
    Działka 1475m2, Kłudno Nowe gm. Grodzisk Maz.

    Kłudno Nowe

    • 249 000 zł cena
    • 1 475 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr ewid. 54/13, o powierzchni 1475m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz. Teren o nieregularnym kształcie ok 38x70m, płaski i suchy. Je...

  • Działka budowlana Rusiec gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Działka budowlana Rusiec gm. Nadarzyn

    Rusiec

    • 820 000 zł cena
    • 1 725 m2 powierzchnia
    • 476 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Ruścu gm. Nadarzyn bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1725m. Do mediów (prąd i wodociąg) ok 45m. Działka porośnięta starymi dębami zapewniającymi cień w upal...

  • Działka budowlana Jaktorów Stare Budy
    Działka budowlana Jaktorów Stare Budy

    Jaktorów

    • 504 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Starych Budach w odległości ok. 150m od drogi wojewódzkiej 719 działka budowlano - rolna. Powierzchnia oferowanej działki 4200m. Działka posiada warunki zabudowy na dom...

  • Działka budowlana Kraśnicza Wola gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Kraśnicza Wola gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kraśnicza Wola

    • 369 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500m i wymiarach 26 x 57m położona w Kraśniczej Woli. Dla działki wydano prawomocne warunki zabudowy pozwalające na wybudowanie domu m...

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja
    Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w zacisznym miejscu Osowca. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Dostępne media woda, gaz i prąd. Wygodny i sprawny dojazd od S8. Dobre połączenie do Grodzis...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2
    Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy, s...

  • Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!
    1 / 16
    Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!

    Nadarzyn

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa w Nadarzynie. Nowoczesne i komfortowe biura ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Bardzo atrakcyjna cena najmu. Budynek klimatyzowany. Zabezpieczone wejśc...

  • 1 / 3
    Żabia Wola Oddział dobra lokalizacja MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Urokliwa działka budowlana

    Bolesławek

    • 291 650 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją.Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do WKD Nowa Wieś Warszawska.Nieopodal le...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - MaryninLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Marynin. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany, por...

  • Działka w drugiej linii super lokalizacja

    Żółwin

    • 748 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania symbol 13MN.Możliwość budowy domu dwulokalowego lub bliźniaka.Bardzo dobry punkt - blisko do szkół, sklepów i komunikacji.Kolejka...

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przepięknej lokalizacji, nieopodal rozległych terenów leśnych Lasu Młochowskiego.W sąsiedztwie dużo nowych domów.Media w drodze.Bardzo dobra komunikacja z Warszawą - kole...

  • Działka na linii WKD super lokalizacja

    Kanie

    • 820 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 820 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy, w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Spacer do WKD zajmie jedynie 5 minut.Teren równy i suchy idealny pod budowę domu. Prąd i gaz na działce...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka 800 m od szkoły MPZP budow-usług ⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice

    • 280 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa – Radziejowice, ul. OssolińskichNa sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni około 1500 m², położona przy ul. Ossolińskich w Radziejowicach, zale...