• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Inwestycyjno-budowlana przy 719 Brwinów WZ

    Brwinów » ul. Engeströma

    • 4 682 330 zł cena
    • 11 854 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna/budowlana. Trzeba wystąpić o warunki zabudowy.Działka znajduje się przy trasie 719 łączącej Pruszków z Grodziskiem Mazowieckim. Bezpośredni zjazd z trasy.Bardz...

  • 1 / 4
    działka pod dom 2-lokalowy

    Michałowice

    • 965 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Michałowicach - Wieś. Wymiary działki 45 x 22 -OD WJAZDU WYMIAR 45 M Teren objęty planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Urokliwa Działka Makówka 1600m ⭐⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo urokliwa działka " schowana od głównych ulic " - obok działki już zagospodarowane z nowymi ładnymi domami.Woda, prąd i gaz w ulicy przyległej do działki.Wjazd na działk...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Znakomita działka usługowa z MPZP ⭐⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice-Parcel

    • 660 000 zł cena
    • 3 899 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, MPZP dopuszcza działalność usług różnych (AU14) Możliwość wybudowania budynków do 12m wysokości z zachowaniem 30% powierzchni biologicznie czynnej.Istnieje mo...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu – idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z możliwością funkcji usługowo-produkcyjnej.

    Chrzanów Duży » ul. Janiny

    • 810 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej między Milanówkiem a Grodziskiem.Teren usługowy, więc istnieje możliwość połączenia funkcji mieszkalnej z usługowo - produkcyjną. Do...

  • Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Władków

    • 620 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona we Władkowie gmina Grodzisk Mazowiecki. Powierzchnia to aż 2769 m2 . Wszystkie media, światłowód. Dojazd drogą gminną asfaltową . Teren rów...

  • Działka inwestycyjna Nowa Bukówka gm. Żabia Wola, Gajowa
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Nowa Bukówka gm. Żabia Wola, Gajowa

    Nowa Bukówka

    • 7 500 000 zł cena
    • 133 548 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna z potencjałem przy samej trasie S8. 35km od centrum Warszawy.  30km - Okęcie. Miejscowość - Nowa Bukówka Gmina - Żabia Wola Powiat - Grodziski Pow...

  • Wyjątkowe miejsce w Osowcu
    1 / 5
    Wyjątkowe miejsce w Osowcu

    Osowiec

    • 1 500 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 274 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój wymarzony dom w sercu zieleni – dom 146 m² w Osowcu, gmina Żabia Wola! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca stworzonego z myślą o rodzinach, które pragną komfortu, eleg...

  • Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.
    1 / 5
    Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.

    Stare Budy Radziejowskie

    • 330 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Stare Budy Radziejowskie, powiat żyrardowski, gmina Radziejowice pinezka: [url] DANE TECHNICZNE -numer ewidencyjny działki: 143804_2.0022.21/1 -metraż: 1331m2 -płaska...

  • Budynek produkcja magazyn biuro 1037 m2 Pruszków
    1 / 17
    Budynek produkcja magazyn biuro 1037 m2 Pruszków

    Pruszków

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nieruchomość produkcyjno - magazynowa z częścią biurową w Pruszkowie bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich (80m od...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 1 330 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż. Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w piękn...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Dom Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim - ul. Borówkowa - zamiennik mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni ok 72 m², położony w spokojnej i zielonej części Gro...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 7
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja. Lokal z oty...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na 1 piętrze w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Brak tynków. Lokal godny polecenia. Cena najmu - 5 000...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 520 000 zł cena
    • 17 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gospodarstwo rolne o powierzchni 17.300m2 z małym domkiem i szopą do wyburzenia położone w cichej okolicy w rejonie Grodzisk-Tłuste-Zabłotnia. Działka jest uzbrojona w prąd, a wod...

  • Mieszkanie Brwinów
    1 / 8
    Mieszkanie Brwinów

    Brwinów

    • 160 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA. BIURO NIERUCHOMOŚCI OKAZJA PREZENTUJE: Do sprzedania mieszkanie po remoncie, w kamienicy bez-czynszowej w centrum Brwinowa. Tylko 250 metrów do...