• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radziszewo
  • Milanówek +20 km
  • Żabnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²
    1 / 16
    Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²

    Rusiec

    • 2 590 000 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym, położony na dużej, ponad 2000-metrowej działce w miejscowości Rusiec, gm. Nadarzyn. Nieruchomość została zaprojektowana...

  • Działka budowlana Wycinki Osowskie gm. Żabia Wola,
    1 / 5
    Działka budowlana Wycinki Osowskie gm. Żabia Wola,

    Wycinki Osowskie

    • 399 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna, w pełni zagospodarowana działka o powierzchni 1000 m², idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja. Działka jest ogrodzona, zadbana i obsad...

  • Wynajmę lokal w Piastowie - atrakcyjna lokalizacja
    1 / 3
    Wynajmę lokal w Piastowie - atrakcyjna lokalizacja

    Piastów

    • 5 400 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA Lokal usługowy Piastów , ul. Warszawska 28 – bez pośredników Zlokalizowany na parterze, w dogodnym miejscu, w ciągu usługowo - handlowym, w ruchliwej części dzielnicy,...

  • Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn
    1 / 10
    Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/15 o powierzchni 1000 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona bezpośrednio przy ul. Czarny Las. Działka narożna o wymiarach ok. 32 × 33...

  • działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa o symbolu U usytuowana w Otrębusach z dojazdem od strony ulicy gminnej. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem po...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Super działka usług z MPZP wym. 50x78 ⭐⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice-Parcel

    • 666 000 zł cena
    • 3 894 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowa, MPZP dopuszcza działalność usług różnych oraz pobudowanie budynków do 12 m wysokości.Powierzchnia biologicznie czynna tylko 30 % .Istnieje możliwość dokupienia...

  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • Działka w super lokalizacji! - budynek 2-lokalowy

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA - CICHA OKOLICA Jest uchwalony plan zagospodarowania terenu - uchwała nr 227/2025symbol w planie 16MNWMożliwość zabudowy działki budynkiem 2 - lokalowym. CH...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ⭐⭐⭐⭐ Działka budowlano-leśna z M-P-Z-P ⭐⭐⭐⭐

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU LASUDo sprzedania urokliwa, częściowo zadrzewiona działka o wymiarach 27 x 63 m, z wjazdem od strony wschodniej (bok 27 m).Atuty nieruchomości:teren o...

  • ⭐⭐⭐⭐ SuperDziałka dobra cena przy lesie Młochowski

    Żółwin

    • 475 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-leśna przy Lesie MłochowskimLokalizacja: Działka o unikalnym, leśnym charakterze, położona przy ul. Leśne Echa, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Id...

  • Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bard...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka w okolicy Hotelu Afrodyta ⭐⭐⭐⭐⭐

    Tartak Brzózki

    • 220 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UROCZA DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ Do sprzedania urocza działka, częściowo zadrzewiona, usytuowana przy ulicy Letniskowej (ulica gminna asfaltowa). Media: - Woda miejska - Pr...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy
    Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce. Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy j...

  • Dom Bramki gm. Błonie
    1 / 2
    Dom Bramki gm. Błonie

    Bramki

    • 599 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Położony w Bramkach gm. Błonie dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wybudowany na działce o powierzchni 1100m. Budowany wg projektu Agrobisp WB 3369. Murowany z cegły max. Parter w...

  • Działka 1501m2 Kłudno Nowe gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 8
    Działka 1501m2 Kłudno Nowe gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kłudno Nowe

    • 255 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr ewid. 54/16, o powierzchni 1501m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz. Teren o kształcie prostokąta 42x35m, płaski i suchy. Jest to...

  • Domek 135 m2 na działalność lub do zamieszkania
    1 / 8
    Domek 135 m2 na działalność lub do zamieszkania

    Pęcice

    • 7 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia domek parterowy o powierzchni 135 m2 z poddaszem użytkowym. Dom może być przeznaczony na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Na dole znajdują się dwa pokoje, salon z an...

  • 84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa
    1 / 8
    84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    квартира має окремий земельний та іпотечний реєстр samodzielne bezczynszowe mieszkanie na parterze domu 2 mieszkaniowego (własna księga wieczysta, własne media i wejście tak do mi...

  • Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Łąki
    Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Łąki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 14 650 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Położona w Grodzisku Mazowieckim w strefie przemysłowej działka o powierzchni niemal 1,5ha z wydanymi warunkami zabudowy. Dojazd drogą gminną. Bezpośrednio przy działce sieć ener...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa
    1 / 8
    Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 960 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowowybudowany bliźniak położony na osiedlu Piaskowa w Grodzisku Mazowieckim w stanie deweloperskim. Murowany, dwukondygnacyjny o powierzchni 125m.kw. na działce o pow. 250m.kw....

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja
    Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Głównej. Sąsiedztwo nowopowstających domów jednorodzinnych. Teren objęty MPZP. Przy działce woda i prąd. Gaz i kanalizacja w ul....