• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • 1 / 2
    Budy Mszczonowskie działka 2000m2 od mkwadrat.eu

    Budy Mszczonowskie

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 2.000m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice.Cicha spokojna okolica, przepiękny krajobraz. Media - woda w drodze przy działce, p...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dochodowa nieruchomość w Międzyborowie gm. Jaktorów, 45km od Warszawy. Aktualnie wynajmowana, możliwość sprzedaży z najemcami. Budynek 140 mkw, złożony z części użytkow...

  • Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice

    Babice Nowe

    • 18 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od stycznia Do wynajęcia h ala magazynowo - składowo - biurowa o pow. 3 00 m2 . Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Babice Nowe, w gminie Stare Babice....

  • Lokal użytkowy Stare Babice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Stare Babice

    Stare Babice

    • 14 760 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice . Dobry dojazd do trasy A2, S8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończ...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 14
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Gro...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 9
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 7 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 160 m2 zlokalizowany w Brwinowie . W promieniu 1 km stacja kolejowa i galeria Podkowa. Dobry dojazd do trasy S8 Budynek z 1989 roku. Ter...

  • Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska

    Rozalin

    • 4 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni 200 m2, zlokalizowany przy ul. Młochowskiej w Rozalinie, gm. Nadarzyn. Dobry dojazd do trasy S8. Doskonała propozycja na prowadzenie działa...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 15
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 510 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz trzypokojowego mieszkania z fajnym układem pomieszczeń i dużym balkonem w bloku z cegły? Dobrze trafiłeś! Ta oferta spełni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 718 000 zł cena
    • 1 811 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1811m2 - na sprzedaż. Działka 1811 m2 i wymiarach 17,5x105x17,5x113 w bardzo atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka objęta Pla...

  • Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd

    Pruszków

    • 1 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę nowoczesne małe mieszkanie. 20 m. Kuchnia aneks kuchenny z pokojem i łazienką. Mieszkanie w nowym budynku wielorodzinnym umeblowany. Dodatkowo w mieszkaniu pralka, lodówka,...

  • Dom Reguły gm. Michałowice
    1 / 10
    Dom Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 140 m2, na działce o pow. 1833 m2, zlokalizowany w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km....

  • Lokal użytkowy Michałowice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Michałowice

    Michałowice

    • 12 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 153 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszcze...

  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Rzeczna

    Falenty Nowe » ul. Rzeczna

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media
    Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy. Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego. W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki

    Płochocin

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 457 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2457 m2 usytuowana w Płochocinie gm. Ożarów Mazowiecki. W odległości 150m ullica Poznańska (trasa 92). Dobry dojazd do trasy S8 i A2. Działka...

  • Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence

    Magdalenka

    • 2 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 12 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowany dom wolnostojący z 1980 roku w Magdalence to propozycja dla tych, którzy myślą o nieruchomości nie tylko jako miejscu do życia, ale też jako źródle stałego dochodu. Dwa w...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 4
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 8 750 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny magazyn, o powierzchni ok. 350 m² zlokalizowany w Błoniu, idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni magazynowej; z szybkim dostępem do g...

  • Działka budowlano-inwestycyjna
    1 / 9
    Działka budowlano-inwestycyjna

    Bieniewice

    • 349 870 zł cena
    • 1 994 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    INFORMACJE PODSTAWOWE Powierzchnia: 1994m2 Wymiary: 68 x 30 m Działka objęta MPZP Działka z podłączonym prądem Dojazd drogą wewnętrzną Numery działek: 3/24, 3/17 Dojazd drogą pryw...

  • Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Czarny Las

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1500 m² w Czarnym Lesie. Idealna działka pod dom + wybór innych Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Czarny Las, w spokojnej i z...