• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Działka Żabia Wola ul. Tarczyńska

    Żabia Wola » ul. Tarczyńska

    • 395 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działki nr 193/12 i 193/11 o powierzchni 2400m2 z pozwoleniem na budo...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 999 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż działka nr.196/5 o powierzchni 1000m2 z pozwoleniem na...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 353 460 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż 2 działki ( nr. 87//1 i 87/82 ) o łącznej powierzchni 822m2 W trakcie procedowania indywi...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 196/17 ) o łącznej powierzchni 14...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 5 018 622 zł cena
    • 12 578 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/15 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 12 578m2 z warunkami zabudowy i projek...

  • Działka Żabia Wola ul. Tarczyńska

    Żabia Wola » ul. Tarczyńska

    • 198 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 676 800 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż działka nr. 68/7 o powierzchni 1600m2 z p...

  • Działka Pęcice ul. Piachy

    Pęcice » ul. Piachy

    • 599 700 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 954m2 zlokalizowane w Pęcicach gmina Michałowice przy ul. Piachy W sąsiedztwie osiedla Słonecz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 2 098 740 zł cena
    • 5 260 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/53 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 5 260m2 z warunkami zabudowy i projekt...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 907 618 zł cena
    • 13 966 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 16 działek o łącznej powierzchni 13 966m2...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 230 818 zł cena
    • 12 366 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO MPZP usługi***SKLEP*** HANDEL***STACJA PALIW lub LPG .***MYJNIA **** Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Ko...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 3 588 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 4 działki ( nr 196/4 - 196/7 ) o łącznej powierzchni 1426...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 399 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka położona w miejscowości Adamów na granicy z Milanówkiem. Nieruchomość o powierzchni 2400m2 znajduje się w I linii zabudowy przy drodze asfaltowej. Doskonale u...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka Budowlana 1122 m Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1122 m w miejscowości Budy-Grzybek ul. PotockiegoTeren oznaczony symbolem 4MN - przeznaczenie terenów zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,- plan ustala obowi...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działa 1122 m MPZP media Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1122 m2 położona w miejscowości Budy-Grzybek, przy ul. Potockiego.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i ozn...

  • Działka budowlana Many gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka budowlana Many gm. Tarczyn

    Many

    • 675 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Many atrakcyjna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2500 m2 i wymiarach 37x61x36x80. Działka objęta MPZP. Położona przy drodze gminnej asfalto...

  • Bezczynszowe | Ogród I 2 miejsca parkingowe

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 889 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,19 m², położone w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja, w kameralnym budynku z 2020 roku, składającym się z zaled...

  • Działka rolna- Zaborów- Brzesko-Małopolska

    Zaborów

    • 15 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości ZABORÓW gmina SZCZUROWA powiat brzeski o powierzchni 27 ar.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 20mx135m...

  • Działka z mediami Rozalin gmina Nadarzyn

    Rozalin

    • 505 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka w kształcie prostokąta o wymiarach 39 x 26 z wjazdem od ulicy od boku 39 m .Wjazd od strony północnej.Okolica bardzo spokojna, tylko nowe domy, liczne te...

  • Ładna działka w otulinie lasu

    Wolica

    • 538 660 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza działka położona pod Warszawą, w spokojnej i zielonej okolicy, stanowi idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Otulina lasu zapewnia wyją...