• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ryczywół
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • 1 / 2
    OKAZJA niedroga działka Urzut

    Urzut

    • 432 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.M...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • 1 / 4
    Działka budowlano-usługowa Żółwin

    Żółwin

    • 535 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 449 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana przy ulicy gminnej. Dla terenu jest uchwalony plan zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową -usługowąProcent zabudowy 30 %, p...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21420 m2 położona blisko centrum Pruszkowa i zjazdu na A2. Świetne połączenie z Warszawą - dojazd do centrum w kilkanaście minut.Teren objęty MPZP, wydane zezwolenie na bud...

  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Nowa Bukówka

    • 2 982 000 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przemysłowy objęty MPZP. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 15m.Media miejskie: woda, prąd.Wygodny dojazd dla TIR, blisko do zjazdu...

  • Urocza działka blisko WKD

    Kady

    • 440 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej działka. Teren objęty MPZP.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię głębinową na głęb...

  • 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w więks...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bard...

  • Kajetany działka w najlepszej lokalizacji!

    Kajetany

    • 528 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z MPZP, wśród nowej zabudowy. Jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Kajetanach.Wszystkie media w drodze przy działce.Suchy, równy teren.Polecam i zapraszam. Zapraszamy...

  • 1 / 2
    Działka produkcyjno-usługowa znakomita lokalizacja

    Przeszkoda

    • 1 977 140 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przemysłowa P/U ok 25 km od centrum Warszawy przy trasie S8.Działka widoczna z trasy. Możliwość zabudowy do 15m wysokości, intensywność zabudowy 0,6.Okolica wielu firm, mag...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka budowlano-leśna z M-P-Z-P ⭐⭐⭐⭐

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU LASUDo sprzedania urokliwa, częściowo zadrzewiona działka o wymiarach 27 x 63 m, z wjazdem od strony wschodniej (bok 27 m).Atuty nieruchomości:teren o...

  • Działka Kuranów, ul. www.mkwadrat.eu

    Kuranów

    • 3 200 000 zł cena
    • 31 871 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscowości Kurantów gmina Radziejowice. Składa się z trzech działek o pow. 3903 + 27355 ( z czego 1700 m2 jest lasu )+ 613 m2.Każda z działek jest połączona z...

  • 3-pokojowe | 60 m² | Po generalnym remoncie |

    Żyrardów » ul. Nietrzebki

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m², Żyrardów, ul. Marii NietrzebkiPrzedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na I piętrze w budynku wielo...

  • Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy
    1 / 16
    Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy

    Grądy

    • 1 699 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień Pokazowy 16 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel. [tel] Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę Krajobra...

  • 3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!
    1 / 12
    3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!

    Pruszków

    • 810 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow 51 m2 położone w doskonałej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Powstańców na osiedlu Błękitne Tarasy z 2017 roku. Bardzo funkcjonalne i rozkładowe usyt...

  • Działka tania ładna duża 4149m2 60złm2
    1 / 3
    Działka tania ładna duża 4149m2 60złm2

    Grodzisk Mazowiecki

    • 248 940 zł cena
    • 4 149 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Dom 5 pokoi blisko PKP, niski koszt utrzymania

    Bramki

    • 945 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta sprzedaży domu w miejscowości Bramki, gmina Błonie.Nieruchomość położona jest w zadbanej i zagospodarowanej części miejscowości, przy asfaltowej ulicy gminnej z chod...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 562 600 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • Duża działka z Planem Zagosp. 1MN LUX lokalizacja!

    Kajetany

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 509 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od centrum Warszawy.Lokalizacja w cichym, spokojnym, leśnym zakątku.Działka objęta MPZP oznaczona jako 1MN 100%W drodze przy działce prąd i...