• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Działka przy lesie Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 390 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji.Sąsiedztwo rozległych leśnych terenów.Teren objęty MPZP - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Dostępne wszystkie media (w drodze - najbliżej...

  • Urokliwa działka budowlana

    Bolesławek

    • 291 650 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • 1 / 2
    Budy Mszczonowskie działka 7009m2

    Budy Mszczonowskie

    • 245 000 zł cena
    • 7 009 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 7.009m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice. Cicha spokojna okolica, przepiękny krajobraz. Kształt nieregularny - działka p...

  • 1 / 4
    Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 429 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Super działka usług z MPZP wym. 50x78 ⭐⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice-Parcel

    • 666 000 zł cena
    • 3 894 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowa, MPZP dopuszcza działalność usług różnych oraz pobudowanie budynków do 12 m wysokości.Powierzchnia biologicznie czynna tylko 30 % .Istnieje możliwość dokupienia...

  • 1 / 2
    działka Kozery#ciekawa lokalizacja

    Kozery

    • 2 925 000 zł cena
    • 17 725 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o łącznej powierzchni 17.725m2 zlokalizowana w miejscowości Kozery gmina Grodzisk Mazowiecki. Media - prąd, woda z własnego ujęcia, woda miejska w drodze, gaz w drodze. Ks...

  • 1 / 2
    Znakomita działka pod produkcję

    Płochocin » ul. Lipowa

    • 37 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z dużym potencjałem, produkcyjno-usługowa (4UP).Tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych i rzemieślniczych, składów i magazynów. Powierzchnia zabudowy usługowo-pro...

  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją.Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do WKD Nowa Wieś Warszawska.Nieopodal le...

  • Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Znakomita działka przemysłowa Nadarzyn

    Urzut » ul. Bielińska

    • 8 400 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 2,8 HA. Z możliwością podziału.Teren objęty MPZP. Bardzo korzystne wymiary.Media: woda, prąd i g...

  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • 1 / 2
    Działka w dobrej lokalizacji

    Kajetany

    • 590 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Wszystkie media w ulicy przy działce: woda, prąd, gaz i kanalizacja.Wjazd na d...

  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 1 250 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy.Obecnie jest w uzgodnieniu miejscowy plan zagospodarowania wg którego dzi...

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przepięknej lokalizacji, nieopodal rozległych terenów leśnych Lasu Młochowskiego.W sąsiedztwie dużo nowych domów.Media w drodze.Bardzo dobra komunikacja z Warszawą - kole...

  • Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Działka usytuowana jest przy ulicy gminnej. Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie p...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Dostęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...