• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • 2 pokoje | 62 m² | winda | blisko PKP | centrum |

    Żyrardów » al. Aleje Partyzantów

    • 649 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie – 62 m², centrum, blisko PKP.Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane w centrum Żyra...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska
    1 / 6
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85 m², położone na 4. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się w at...

  • Połowa bliźniaka 6 pokoi w dobrej lokalizacji

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej .Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia...

  • Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów,
    Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów,

    Żółwin

    • 460 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Żółwinie, gmina Brwinów. Powierzchnia terenu 1000 m2. Wymiary 26 x 36 Media: prąd 60 m od działki, gaz- 70 m, wodociąg 110 m od działki. Miejscow...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny segment o wysokim standardzie wykończenia, idealny dla wymagających klientów ceniących komfort i spokój. Nieruchomość oferuje aż 4 funkcjonalne pokoje, któr...

  • Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8
    1 / 5
    Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8

    Budy Józefowskie

    • 899 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Są domy, które się kupuje. I są takie, do których się wraca z przyjemnością. Ta wolnostojąca Willa to miejsce stworzone dla tych, którzy chcą mieć własną przestrzeń – prawdziwie s...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 499 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • ⭐⭐⭐⭐2500 m2 urokliwa działka przy lesie z MPZP⭐⭐⭐⭐

    Bieniewiec

    • 499 000 zł cena
    • 2 425 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w pobliżu ulicy gminnej asfaltowej.Działka usytuowana na b. wysokiej skarpie z dostępem do mini rzeczki. Bardzo urokliwy teren.Obowiązuje miejscowy pla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 2 960 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wystawą...

  • Przestronne 3-pokojowe z miejscem postojowym
    1 / 12
    Przestronne 3-pokojowe z miejscem postojowym

    Pruszków

    • 3 800 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 82m2 w Pruszkowie. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze 4-kondygnacyjnego bloku z 2006r., na zamkni...

  • M-3 / 2 piętro os. Batorego
    M-3 / 2 piętro os. Batorego

    Żyrardów

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    POLECAM do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Batorego, dwupokojowe mieszkanie z loggią o pow. 58,60 mkw położone na drugim piętrze w budynku spółdzielczym 4 piętrowym, budowanym...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Jaktorów

    • 1 290 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękna Rezydencja na Prestiżowym Osiedlu Ventana

    Walendów

    • 3 600 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJICENA PROMOCYJNA DO 31.05.2026r.Piękna, wyjątkowa Rezydencja w wysokim standardzie, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy willowe...

  • Strzeniówka dom 250 m2 do własnej aranżacji.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 000 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość w Strzeniówce dom wolnostojącym w stylu dworkowym o powierzchni około 225 m² ,posadowiony na działce gruntu o powszechni 3000 m2, to niezwykłe miejsce o u...

  • Przestronny dom 150 m² | piękna działka 690 m²

    Pruszków » ul. Mariańska

    • 1 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny i bardzo zadbany dom z duszą o powierzchni użytkowej 150 m², położony na urokliwej, kształtnej działce 690 m². Nieruchomość znajduje w spokojnej...

  • Dom Magdalenka ul. Sosnowa

    Magdalenka » ul. Sosnowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości REVI HOME ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród s...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Bieganów

    • 250 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Bieganów działka 4400 M2. Dojazd: droga gminna asfaltowa. Media: woda, prąd. W pobliżu szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, przystanek autobusowy, PK...

  • Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO

    Stare Babice

    • 2 270 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowa...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 600 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Teren w trakcie...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 799 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy.To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Istnieje możliw...