• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Milanówkiem

(555)
  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Pruszków

    • 875 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 549 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 160m2 po remoncie | działka 650m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Błoniu – przy ul. Powstańców. To idealna pro...

  • Gospodarstwo z potencjałem-działka 2ha-dom 280m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 2 300 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo z dostępem do rzeki Rokitnica – Błonie, ul. Powstańców Zapraszam do zakupu unikalnej nieruchom...

  • Dom Pruszków ul.

    Pruszków

    • 2 200 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 9 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej...

  • Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury. Nieruchom...

  • segment środkowy Nowe Grocholice
    segment środkowy Nowe Grocholice

    Nowe Grocholice

    • 1 375 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością,...

  • Segment skrajny z ogrodem | Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Czeremchowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o charakterze skrajnego segmentu, położony przy ul. Czeremchowej w Grodzisku Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szuk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z potencjałem  202,17 m²garażdziałka 490 m²
    Dom z potencjałem 202,17 m²garażdziałka 490 m²

    Pruszków

    • 1 999 999 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem 202,17 m² garaż działka 490 m² Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m², usytuowany na działce o powierzchni 490 m², z wo...

  • Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 649 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów
    Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów

    Feliksów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na dużej działce, Feliksów, gmina Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Feliksów, w gminie Sochaczew (wo...

  • Nowoczesne domy parterowe  Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 659 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowe domy z ogrodem  Osiedle Ławy pod Bełchatowem
    Nowe domy z ogrodem Osiedle Ławy pod Bełchatowem

    Ławy

    • 699 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego domu z ogrodem w spokojnej okolicy, blisko miasta? Ruszyła sprzedaż II etapu Osiedla Ławy kameralnej inwestycji domów jednorodzinnych położonej w zielonej okolicy...

  • Wolnostojący na dz.1500m2 Las Młochowski/Media

    Terenia

    • 1 950 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 321 m² (powierzchnia użytkowa 171 m²), wybudowany według projektu PORTO / Dompasja.Nieruchomość położona jest na du...

  • Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !
    1 / 3
    Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !

    Pruszków

    • 3 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia mieszkanie w suterenie domu z lat 80-tych. Wysokość pomieszczeń ok 2,2m, wynajem idealny na mieszkanie jak i na prowadzenie działalności gospodarczej. W cenie są już z...

  • Nowa Inwestycja w Brwinowie
    1 / 15
    Nowa Inwestycja w Brwinowie

    Brwinów

    • 1 299 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA! NOWA INWESTYCJA w Brwinowie. Oferta dotyczy sprzedaży POŁÓWKI DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM PLUS na działce budowlanej o powierzchni 524 m2....

  • Dom Piastów ul.

    Piastów

    • 2 289 000 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Piastowie, usytuowany na działce o powierzchni 897 m². Nieruchomość o całkowitej powierzchni 403 m² (275,9 m² powierzchni użyt...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 420 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawsk...

  • NOWA NIŻSZA CENA Gotowy do zamieszkania 180m dom z 500m działką +strych
    NOWA NIŻSZA CENA Gotowy do zamieszkania 180m dom z 500m działką +...

    Pogroszew-Kolonia

    • 1 449 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UWAGA! NOWA NIŻSZA CENA! Krótko: Nowoczesny dom bliźniaczy 180 m² + 80 m² poddasza w Pogroszewie Kolonii, na działce 501 m², w cichej i zielonej okolicy z pięknym, niezabudowanym...

  • Okazja! Piękny dom 160m2 | 5 pokoi | garaż | taras

    Pruszków » ul. Złotnicza

    • 2 510 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 9 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż niezwykły, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 159,5 m², położony na dużej, zadbanej działce 871 m² przy ul....