• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Milanówkiem

(555)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/
    1 / 12
    BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/

    Kolonia Mrokowska

    • 990 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujesz bezpośrednio od developera Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku PCC 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej...

  • Dom Radziejowice
    1 / 15
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 41 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127 o łą...

  • Siedlisko - spokojna wieś w przepięknej okolicy!

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TRZCINIEC gm. Lubartów - polecam do zakupu siedlisko położone w spokojnej wsi w przepięknej okolicy!Idealny zakup na potrzeby własne bądź do prowadzenia rodzinnego interesu - agro...

  • Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m
    1 / 10
    Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m

    Błonie

    • 899 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Agencja DOMi. Błonie ul. Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Błonie nowe domy do sprzedaży. OFERTA DEWELOPERSKA (Klient KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!). Agencja DOMi zaprasza do zapozna...

  • Wiskitki - nowy, wykończony dom na dużej działce
    1 / 16
    Wiskitki - nowy, wykończony dom na dużej działce

    Wiskitki

    • 2 990 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam do sprzedania atrakcyjny nowy, wygodny dom w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 147 mkw na dużej działce o pow. 6212 mkw. Budynek parterowy z poddaszem, bez p...

  • Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji
    1 / 16
    Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji

    Międzyborów

    • 2 200 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 6 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAM do sprzedania gotowy do zamieszkania, bardzo wygodny, świetnie położony dom w Międzyborowie. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym p...

  • Dom Stare Kozłowice ul.

    Stare Kozłowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 1,5435 ha w Starych Kozłowicach, w gminie Wiskitki.Nieruchomość obejmuje: budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w 1968 roku z ceg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OSTATNI Dom wolnostojący - widok na las, 980m2 działka, 5 pokoi, garaż na 2 auta
    1 / 16
    OSTATNI Dom wolnostojący - widok na las, 980m2 działka, 5 pokoi,...

    Nadarzyn

    • 2 090 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 9 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja Osiedle Forrest to kameralne osiedle przestronnych domów wolnostojących zlokalizowanych na ponad hektarowej działce w otoczeniu zieleni w podwarszawskim Nadarzynie. Z o...

  • Wyjątkowy dom 6 sypialni | Cisza i natura

    Nowa Wieś

    • 1 530 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Prestiżowy dom inwestycyjny | Cisza, przestrzeń i natura | 1000 m² działkiSą miejsca, w których naprawdę odpoczywa głowa.Ten dom j...

  • Nowoczesny bliźniak z ogrodem Bramki gm. Błonie

    Bramki » ul. Familijna

    • 900 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 165 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniaki Bramki Familijna – nowoczesny dom w zielonej enklawie, 20 minut od Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży połówki bliźniaka w stanie deweloper...

  • N O W A CENA! Bliżniak 138,5m2 SUPER LOKALIZACJA

    Rybie

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 138 m2 w miejscowości Raszyn-Rybie. Dom położony na działce 253 m2. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni z...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek w części usługowy (byłe gabinety medyczne), a w części mieszkalny, po kapitalnym remoncie w 2007r, modernizowany wielokrotnie w późniejszych latach, działka zadrzewiona, dw...

  • Dom wolnostojący pod Żyrardowem
    1 / 14
    Dom wolnostojący pod Żyrardowem

    Żyrardów

    • 1 390 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [url] Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący budynek jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, w powiecie...

  • Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 7
    Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki

    Pilaszków

    • 3 400 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim zapleczu Wa...

  • Nowy segment z ogródkiem w Pruszkowie
    1 / 11
    Nowy segment z ogródkiem w Pruszkowie

    Pruszków

    • 8 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m² z ogródkiem 30m² , położony w spokojnej, zielonej części Pruszkowa. Świetna lokalizacja dla osób ceniący...

  • DOM DO ADAPTACJI NA SPRZEDAŻ – OKAZYJNA CENA!

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury, ta oferta będzie dla Ciebie idealna. Na sprzedaż nieruchomość z...

  • Okazja DOM wolnostojący z 2 wiatami 4 pokoje LUX!

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Kasztanowa

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY z dwoma wiatami na samochody (prawa i lewa strona), a więc nie ma ścian wspólnych z domem obok. Dom jest usytuowany przy ulicy gminnej szerokość 8 m...

  • Połowa bliźniaka 6 pokoi w dobrej lokalizacji

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej .Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia...

  • Sprzedam dom w centrum Jaktorowa
    1 / 3
    Sprzedam dom w centrum Jaktorowa

    Chylice-Kolonia

    • 660 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednokondygnacyjny dwupokojowy o powierzchni zabudowy 70 m2 w centrum gminy Jaktorów, w miejscowości Chylice-Kolonia. W bliskiej okolicy stacja PKP, przystanek autobusowy, Urzą...